خانه » اجتماعی » دانلود فیلم آینه بغل
دانلود فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل با لینک مستقیم

دانلود فیلم آینه بغل با لینک رایگان از تاینی موویز، دانلود فیلم ایرانی 

اضافه شدن فیلمی دیگر از منوچهر هادی

اضافه شدن فیلم کارگر ساده نیازمندیم از منوچهر هادی

لینک دانلود اضاف گردید

دانلود فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

نام فیلم : آینه بغل

ستارگان (بازیگران) :جواد عزتى، محمدرضا گلزار، سيامك صفرى، يكتا ناصر،نازنين بياتى،رضا نيكخواه و بهاره رهنما، مه لقا باقرى

کارگردان : منوچهر هادی

تهیه کنندگان: امیر پروین حسینی و منصور سهراب پور
سال ساخت:۱۳۹۶

زبان : فارسی

مدت زمان فیلم : ۱۰۲ دقیقه

زمان انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۶

منتشر کننده : تاینی موویز

اطلاعات بیشتر  :  WIKI

خلاصه داستان فیلم آینه بغل از سایت تاینی موویز به زبان فارسی :

فیلم آینه بغل در سال ۱۳۹۶ در واقع ۱۵آذر ۱۳۹۶ در مدت زمان ۱۰۲ دقیقه به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگان امیر پروین حسینی و منصور سهراب پور و بازی ستارگانی همچون جواد عزتى، محمدرضا گلزار، سيامك صفرى، يكتا ناصر،نازنين بياتى،رضا نيكخواه و بهاره رهنما، مه لقا باقرى به اکران درامده است.

فیلم آینه بغل تصویر جوانی به نام مرتضی (جواد عزتی) را به تصویر میکشد که در یک گاراژ ماشین مشغول به کار است. به مناسبت سالگرد نامزدی اش از داخل گاراژ ماشین گران قیمتی را به عنوان امانی برداشته و با نامزدش در شهر چرخی بزنند. هنگامی که مرتضی جهت خرید آب هویج بستنی میرود، به ناگاه ماشین شهرداری با آینه بغل ماشینش برخورد میکند و  میشکند. گویی دنیا بر سر او خراب شد. از انجایی که او دلش نیامد مامور شهرداری را بازخواست کند و یا هزینه ای بگیرد. به دنیال چاره ای بود تا بتواند آن را درست کند.

ازقضا دو عدد عینا از این ماشین در گاراژ وجود داشت ، که به اشتباه جواد عزتی فکر کرد این ماشین گلزار است . به همراه نامزدش به خانه ویلایی گلزار که بهتر است بگوییم به قصر گلزار میرود تا بتواند به توافقی برسد و بیا مورد بخشش قرار بگیرد. و از انجایی که شنیده بود گلزار بسیار حساس است بر روی وسایلش به او گفت که حدود ۴۰ میلیون هزینه آینه بغل است. اما راهی وجود دارد تا بتواند این مبلغ را کم کند.

نامزد گلزار از اروپا برگشته بود تا مطمئن شود گلزار ادم مورد اطمینانی است که بتواند با او ازدواج کند، اما یک شیطنت کوچک گلزار این بود که  با دختری دیوانه از نظر مغزی مشکل دار یک رابطه کوتاه مدت داشته ولی به محض اطمینان از ناسالم بودن او جدا میشود . اما او همچنان گلزار را ول نمیکند و به عنوان شیطنت بچه شیرخواره ای را جلوی درب قصر گلزار میگذارد تا نامزدش که از اروپا برگشته از رابطه گلزار با خبر شود و ببیند که گلزار بچه دارد.

این دختری که به حقیقت مشک روانی داشت ، گلزار را ول نمیکرد و خودش را چسبونده بود به گلزار، هر اتافقی می افتاد توی کانال اینستاگرامش که حدود ۱ میلون فالوور داشت اپلود میکرد. و به قول خودش فقط واسه هواداراش زنده بود. هوادارانی که بعد از شناخت او ترکش کردند. در یک صحنه از فیلم او را به همراه مارش نشان میده که کلیپ خود را واسه هوادارانش میفرستد و در کل تمامی فاووراش رو از زندگی شخصی و خصوصیش با گلزار با اطلاع میکرد. در یکی از صحنه ها به ساختمان شخصی گلزار که الحق گران قیمت و شیک بود میرود البته به همراه چند هزار نفر هوادار به اصطلاح و گلزار واسه اینکه نامزدش نفهمه این ماجرا رو به نامزدش میگه که ساختمون اتیش گرفته و باید برن یه جای دیگه امشب رو به سر کنن . جایی رو نداشتن بنابریان رفتن خونه نامزد جواد عزتی ، پدر نامزد جواد عزتی آشپز وزارت خارجه بود در واقع آشپز وزیر امور خارجه آقای ظریف بود. و گفته بود که میخواد بره خارج از کشور و البته به دروغ تا ببینه دخترش و جواد عزتی چکاری میکنندو زیر نظرشون بگیره با اون هدیه ای که به روز اخر توی فرودگاه داد به حواد عزتی و چیزی نبود جز یه گوشی که روش ردیاب نصب کرده بود. وقتی ۴ نفری توی خونه نقلی و کوچیک پدرخانوم جواد عزتی بودن و داشتن یه شام مختصری که فکر میکنم املت بود بخورن صدای باز شدن در رو شنیدن و فهمیدن که پدرخانوم جواد عزتس هست. گلزار و جواد عزتی با نامزد گلزار از روی پشت بام در رفتن. گلزار پرسد که بچه ر و یادت رفته بیاری . جواد گفت نه و توی کیف کولی که داشت گذاشته بود به اصطلاح هاهاها. خلاصه این خظر هم رفع شد اما پدرش شک کرده بود چون وقتی اومد نوی خونه دید تلویزیون روشن هست و واسه ۴ نفر بشقاب غذا گذاشته شده و لیوان و ….. ردیاب روی گوشی جواد عزتی هم که نشون میداد اون ها همینجا بودن. دیگه همین حوالی بود که اوضاع آروم تر شده بود و بالاخره برگشت خودنه خود گلزار، بهتره بگیم قصر گلزار.

یکی از صحنه های جالب فیلم اون قسمتی بود که ۴ تایی با ماشین گلزار رفتن مرکز خرید، گلزار متوجه شد که نامزد سابقش سوار بر موتور داره تعقیبشون میکنه و دید اوضاع خرابه . نامزد جواد عزتی و نامزد خودش رو فرستاد تا برن انتخاب وسایل عروسی رو کننف و از جواد عزتی خواهش کرد که خودشو به شکل یه زن در بیاره، جواد میگفت اصلا و به هیچ عنوان و … ولی با نقطه ضعفش اونو تحریک کرد که گفت چند میلیون از حسابت کم میکنم، قبول نکرد و مبلغ رو بالاتر برد در تهایت دید چاره ای نداره و قبول کرد و لباسای زنونه پوشید ، مانتو و روسری و ….. و رفت توی ماشین کنار گلزار نشست و همینجور که داشت هی به خودش فحش میداد نامزد سابق گلزار که دیوانه ای به تمام معنا بود اومد، و البته مثل همیشه گوشی دست و انلاین فیلم میگرفت واسه هواداراش توی اینستاگرام. اومد و گفت به به و چرا به من خیانت کردی و …. حواد عزتی سرشو اورد بالا و با لحن دخترونه و اون سیبیلا و ریش و …. گفت سلاااااام . همه شکه شدن و این شد یه معضل دیگه که این ویدیو حتی به دست پدر خانوم جواد عزتی رسید.

گلزار پیشنهاد نگهداری از بچه را به جواد عزتی داد که در مقابل هزینه ۴۰ میلیونی اینه بغل ماشینش را کم کند. در این چند روز حساب جواد عزتی بجای کم شدن اضاف میشد به گونه ای که با خوردن یک اب معدنی ۶۰ هزار تومن به حساب جواد عزتی اضاف میکرد. و اتفاقاتی از جمله شکستن گردن عقاب گلزار و شکستن دندان کردوکدیل گلزار و …. همه باعث شد به حساب جواد عزتی اضافه شود.

در نهایت بعد از ماجراجویی های زیاد جهت پنهان کردن رابطه قبل گلزار در اخرین صحنه های فیلم همسر موقت قبلی گلزار با نامزد اورپایی او روبه برو میشوند و گلزار به گونه میشود که این همه تلاشش بر باد میرود.

در نهایت روز بعد از این ماجرا وقتی جواد عزتی به گاراژ میرود میبیند که صاحب اصلی ماشینی که آینه بغل آن را شکسته بود پیدا شد و جواد عزتی را به زندان انداخت.

گلزار در نهایت بعد از آزدی جواد عزتی امد و یک چک یک میلیاردی به عنوان هدیه به جواد عزیتی میدهد و ……. پیشنهاد میکنم حتما این فیلم زیبا و کمدی را از دست ندهید و از سایت تاینی موویز دانلود و تماشا کنید.

ادامه داستان رو فردا قرار میدم واستون……

سایر عوامل فیلم آینه بغل :

دستیار اول برنامه زیر آینه بغل : نغمه نظری

دستیار کارگردان آینه بغل : مجتبی طاهرخانی، حمید باب الوائجی

منشی صحنهآینه بغل: رضا بقای

عکاس آینه بغل :معین باقری

فیلمبردار پشت صحنه آینه بغل:مهدی کریمی

دستیار اول فیلمبردار آینه بغل: رضا نوروزی

نورپرداز آینه بغل:سید کشی پور

دوربین آینه بغل : حسام سلیمی

طراح صحنه ولباس آینه بغل :محسن غلامی

طراح گریم آینه بغل : آرزوحلاجی

صدابردار آینه بغل : جواد مقدس

مدیرتولید آینه بغل : شهاب علی بخشی

مدیر تدارکاتآینه بغل : محمدرضاعبدالهی

اخبار جدید فیلم آینه بغل : 

تا به امروز یعنی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ فیلم آینه بغل توانسته است رنک دوم پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران را با مقدار ۲۰،۱۰۴،۸۰۰،۰۰۰ تومان رقم بزند در واقع توانست با عبور از گشت ارشاد ۲ (گشت ۲) به رتبه دو این جدول دست پیدا کند. این در حالی است که رتبه اول این جدل به فیلم سامان مقدم با عنوان نهنگ عنبر ۲ اختصاص یافته است . پیش بینی میشود طی یک هفته الی دوهفته دیگر فیلم آینه بغل بتواند به رتبه یک جدول پرفروش ترین فیلم های ایرانی برسد. این در حالی است که همچنان فیلم آینه بغل در حال اکران است و دانلود فیلم آینه بغل هنوز در درسترس قرار نگرفته است. شایان ذکر اسن این قیمت تنها فروش از گیشه بوده است و فروش اینترنتی این فیلم میتواند این رقم را افزایش دهد.

توضیحاتی مختصر در مورد منوچهر هادی کارگردان فیلم آینه بغل :

منوچهر هادی همسر بازیگر (یکتا ناصر) است.  منوچهر هادی بعد از اینکه دیپلم خود را گرفت مصمم شد وارد عرصه هنر شود. او بعد از دیپلم مشغول به انجام کارهای متوعی از جمله بازیگری ، دستیار کارگردانی و تدارکات شد.

منوچهر هادی اولین فیلمش را با نام تلاطم در سال ۱۳۸۵ ساخت. او نیز در سال ۱۳۸۵ ۴ تله فیلم با نام های «تصادف»، «کوچه محجوب» «فرصت‌های فردا» و «آخرین روز ماه را ساخت . او نیز هم کارگردان ود و هم نویسنده در این تله فیلم ها. می توان به فیلم های «قرنطینه» که در سال  (۱۳۸۶) ان را کارگردانی کرد و نیز «یکی می خواد باهات حرف بزنه»در سال (۱۳۹۰) آن را کارگردانی کرد اشاره نمود. منوچهر هادی در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۴با یکتا ناصر ازدواج کرد.

منوچهر هادی تا به امروز ۷ فیلم سینمایی ساخته است که نویسندگی ۴ اثر از ان را نیز به عهده داشته است .

دانلود فیلم آینه بغل در سال  (۱۳۹۶) به اکران درامد

کارگر ساده نیازمندیم در سال  (۱۳۹۴) به اکران درامد

من سالوادور نیستم در سال (۱۳۹۴)به اکران درامد

قرنطینه در سال (۱۳۸۶)به اکران درامد

یکی می‌خواد باهات حرف بزنه در سال (۱۳۹۰)به اکران درامد

دنیای پرامید در سال (۱۳۹۱)به اکران درامد

زندگی جای دیگری است در سال (۱۳۹۲)به اکران درامد.

تله‌ فیلم

کارما (۱۳۹۶) ورک شاپ آوا

تیاتر مردگان بی کفن و دفن (۱۳۹۴) اکران شد

ته خط (۱۳۹۳)  اکران شد

پاپوش (۱۳۹۰)  اکران شد

آخرین روز ماه (۱۳۸۹)  اکران شد

کوچه محجوب (۱۳۸۵)  اکران شد

فرصت‌های فردا (۱۳۸۵)  اکران شد

تصادف (۱۳۸۵)  اکران شد

در تلویزیون

پاهای بی‌قرار (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۶) پخش شد.

عزیزی که ناپدید شد درسال ۱۳۹۴ پخش شد.

جاده قدیم درسال (۱۳۹۴) پخش شد.

آمین (۱۳۹۳) پخش شد.

خوب، بد، زشت (۱۳۹۳) پخش شد.

خداحافظ بچه (۱۳۹۱) پخش شد.

دختران حوا (۱۳۹۱) پخش شد.

 

 

 

تصاویر فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

تصاویر فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

تصاویر فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

تیزر رسمی فیلم آینه بغل

لینک دانلود فیلم قرار  گرفت. مطمئن باشید در تمامی سایت ها موظف به خرید لینک دانلود خواهید بود.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با تیزر رسمی فیلم آینه بغل

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت  ۱۰۸۰HQ با حجم ۴٫۳ گیگ  

لینک مستقیم |

۴۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۱۰۸۰P  با حجم ۲٫۱ گیگ

لینک مستقیم |

۳۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۷۲۰P با حجم ۱٫۵ گیگ

| لینک مستقیم |

۳۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۴۸۰P با حجم ۸۲۶ مگ

| لینک مستقیم |

۲۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با تمامی کیفیت ها 

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود فیلم های دیگر کارگردان آینه بغل منوچهر هادی

دانلود فیلم من سالوادور نیستم

دانلود فیلم من سالوادور نیستم به کارگردانی منوچهر هادی

دانلود فیلم من سالوادور نیستم با لینک مستقیم 

دانلود فیلم من سالوادور نیستم با لینک رایگان 

دانلود فیلم من سالوادور نیستم از سایت تاینی موویز، دانلود فیلم ایرانی

 

 

دانلود فیلم من سالوادور نیستم

گروه فیلم(ژانر) : اجتماعی

سال تولید : ۱۳۹۴

کارگردان : منوچهر هادی

بازیگران فیلم من سالوادور نیستم :  رضا عطاران، یکتا ناصر، مهدی محرابی ، سوگل محرابی، بری فیوکا، ژیلا صادقی، کارول ویدوتی، بری فیوکا

خلاصه داستان : «من سالوادور نیستم»

داستان فیلم من سالوادور نیستم که در سال ۱۳۹۴ به اکران درامد و جزو پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران شده است.

فیلم من سالوادور نیستم خانواده ای ایرانی ره به تصویر میکشد که در قرعه کشی سفر برزیل برنده میشوند و عازم سفر خود میشوند در این حین دختری برزیلی او تناصر را با نامزد سابق خود به نام سالوادور اشتباه میگیرد که ….. پیشنهاد مکینم این فیلم زیبا را از سایت تاینی موویز دانلود و تماشا کنین.

اخبار فیلم من سالوادور نیستم

حدود ۸۰ درصد از فیلمبرداری فیلم من سالوادور نیستم در کشور برزیل صورت گرفته است که همانگونه که از پوستر فیلم مشخص است بازیگران اصلی فیلم رضا عطاران و یکتا ناصر هستند.

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت BluRay 480p

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت BluRay 720p

لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود قانونی و حلال فیلم آینه بغل

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با تیزر رسمی فیلم آینه بغل

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت  ۱۰۸۰HQ با حجم ۴٫۳ گیگ  

لینک مستقیم |

۴۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۱۰۸۰P  با حجم ۲٫۱ گیگ

لینک مستقیم |

۳۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۷۲۰P با حجم ۱٫۵ گیگ

| لینک مستقیم |

۳۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۴۸۰P با حجم ۸۲۶ مگ

| لینک مستقیم |

۲۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با تمامی کیفیت ها 

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم 

 

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم از منوچهر هادی 

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم کارگر ساده نیازمندیم با کیفیت عالی از سایت تاینی موویز، دانلود فیلم ایرانی

 

ژانر فیلم کارگر ساده نیازمندیم : اجتماعی

محصول کشور : ایرانی

زبان فیلم کارگر ساده نیازمندیم : فارسی

کارگردان فیلم کارگر ساده نیازمندیم : منوچهر هادی

مدت زمان فیلم کارگر ساده نیازمندیم: ۹۰ دقیقه

سال انتشار فیلم کارگر ساده نیازمندیم : ۱۳۹۶

کیفیت فیلم کارگر ساده نیازمندیم : ۴۸۰p,720p

ستارگان فیلم کارگر ساده نیازمندیم  : آتیلا پسیانی,سحر قریشی,سیامک صفری, روژین رحیمی , مهران احمدی, بهرام افشاری , یکتا ناصر,فاطمه رستمی ,  سیروس همتی , مجید اصغری , آرمیتا اسماعیلی,  آرین اسماعیلی , آرمیتا اسماعیلی

خلاصه داستان فیلم ایرانی کارگر ساده نیازمندیم از منوچهر هادی :

فیلم ایرانی کارگر ساده نیازمندیم اثر منوچهر هادی کارگردان فیلم آینه بغل خالق این اثر هنری نیز می باشد. در سال ۱۳۹۴شروع به کار روی فیلم کارگز ساده نیازمندیم و در سال ۱۳۹۶ به اکران درامد. مدت زمان فیلم ۹۰ دقیقه با موضوعیت اجتماعی و بازی ستارگانی و هنرمندانی همچون تیلا پسیانی,سحر قریشی,سیامک صفری, روژین رحیمی , مهران احمدی, بهرام افشاری , یکتا ناصر,فاطمه رستمی ,  سیروس همتی , مجید اصغری , آرمیتا اسماعیلی,  آرین اسماعیلی , آرمیتا اسماعیلی .

فیلم در مورد شخصی هست که به دلیلی بی پولی  نتونست به عشقش برسه و یه نفر دیگه اومد و عشقش رو برد و ….. فیلم داری صحنه های عاطفی بسیاری هست که ممکنه شما رو به گریه بیندازه. پیشنهاد میکنیم این فیلم را دانلود و تماشا کنین.

 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود آنونس

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود حلال و قانونی فیلم آینه بغل

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با تیزر رسمی فیلم آینه بغل

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت  ۱۰۸۰HQ با حجم ۴٫۳ گیگ  

لینک مستقیم |

۴۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۱۰۸۰P  با حجم ۲٫۱ گیگ

لینک مستقیم |

۳۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۷۲۰P با حجم ۱٫۵ گیگ

| لینک مستقیم |

۳۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۴۸۰P با حجم ۸۲۶ مگ

| لینک مستقیم |

۲۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با تمامی کیفیت ها 

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

امتیاز 4.07 ( 160 رای )
اشتراک گذاری مطلب

راهنما

حمایت از سایت = اشتراک پست ها در شبکه های اجتماعی. حمایت از سایت = ارائه نظرات پایین هر پست.

تاکنون 14 نظر ثبت شده است.

 1. به نظرم این فیلم شباهت زیادی به لحاظ ساختار به کار کمدی قبلی منوچهر هادی داشت و حتی یه گام هم عقب تر بود و تکلیف تماشاچی هم کاملا مشخصه که باید با دیالوگهای جواد عزتی بخنده ولی نه به اندازه اکسیدان . فیلم آینه بغل کی میاد ؟

 2. سرگرمى

 3. چه الزامی داره تو همه ی فیلم های آقای هادی زنش هم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. اومدم فحش بنویسم که بیخودی وقت و حجم اینترنت رو سوزوندی و پست الکی دادی که یه فیلم دانلود کردم و بخشیدمت

 5. عجب ادمایه اشغالی هستید این که فیلم من سالوادور نیستمه خدا لعنتتون کنه تمام اینترنتم الکی رفت

  • سلام دوست عزیز.
   به صورت کامل نوشتیم که کدوم فیلم هست. توی این پست ۳ تا فیلم گذاشته شده از اثار منوچهر هادی

 6. عالییییی بود

 7. سلام ادمین جان کی قراره این فیلم عالی پخش خونگی بشه ؟ مرسی

 8. چرا لینک خالی میذاری کره گه…….

  • سلام هنوز لینک دانلود نیومده.
   همین روزا به محض انتشار به عنوان اولین وب سایت قرار داده میشه

 9. تاریخ پخش خانگی رو ۱ خرداد اعلام کردن

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است
دانلود این فیلم در تلگرام