به زودی تمامی لینک های دانلود با ترافیک نیم بها جایگزین میشود.

اپلیکیشن تاینی موویز

اپلیکیشن تاینی موویز
****** اپليکيشن تايني موويز Tiny Movies به صورت کاملا رايگان ****** دانلود و تماشاي فيلم و سريال خارجي بدون سانسور با دوبله فارسي و زيرنويس فارسي، ****** پخش آنلاين شبکه هاي ايراني و خارجي و ماهوره ****** ترافيک دانلود و تماشاي نيم بها

دانلود فیلم آینه بغل

فوریه 27, 2018

دانلود فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل با لینک مستقیم

دانلود فیلم آینه بغل با لینک رایگان از تاینی موویز، دانلود فیلم ایرانی 

اضافه شدن فیلمی دیگر از منوچهر هادی

اضافه شدن فیلم کارگر ساده نیازمندیم از منوچهر هادی

لینک دانلود اضاف گردید

دانلود فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

نام فیلم : آینه بغل

ستارگان (بازیگران) :جواد عزتى، محمدرضا گلزار، سيامك صفرى، يكتا ناصر،نازنين بياتى،رضا نيكخواه و بهاره رهنما، مه لقا باقرى

کارگردان : منوچهر هادی

تهیه کنندگان: امیر پروین حسینی و منصور سهراب پور
سال ساخت:۱۳۹۶

زبان : فارسی

مدت زمان فیلم : ۱۰۲ دقیقه

زمان انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۶

منتشر کننده : تاینی موویز

اطلاعات بیشتر  :  WIKI

خلاصه داستان فیلم آینه بغل از سایت تاینی موویز به زبان فارسی :

فیلم آینه بغل در سال ۱۳۹۶ در واقع ۱۵آذر ۱۳۹۶ در مدت زمان ۱۰۲ دقیقه به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگان امیر پروین حسینی و منصور سهراب پور و بازی ستارگانی همچون جواد عزتى، محمدرضا گلزار، سيامك صفرى، يكتا ناصر،نازنين بياتى،رضا نيكخواه و بهاره رهنما، مه لقا باقرى به اکران درامده است.

فیلم آینه بغل تصویر جوانی به نام مرتضی (جواد عزتی) را به تصویر میکشد که در یک گاراژ ماشین مشغول به کار است. به مناسبت سالگرد نامزدی اش از داخل گاراژ ماشین گران قیمتی را به عنوان امانی برداشته و با نامزدش در شهر چرخی بزنند. هنگامی که مرتضی جهت خرید آب هویج بستنی میرود، به ناگاه ماشین شهرداری با آینه بغل ماشینش برخورد میکند و  میشکند. گویی دنیا بر سر او خراب شد. از انجایی که او دلش نیامد مامور شهرداری را بازخواست کند و یا هزینه ای بگیرد. به دنیال چاره ای بود تا بتواند آن را درست کند.

ازقضا دو عدد عینا از این ماشین در گاراژ وجود داشت ، که به اشتباه جواد عزتی فکر کرد این ماشین گلزار است . به همراه نامزدش به خانه ویلایی گلزار که بهتر است بگوییم به قصر گلزار میرود تا بتواند به توافقی برسد و بیا مورد بخشش قرار بگیرد. و از انجایی که شنیده بود گلزار بسیار حساس است بر روی وسایلش به او گفت که حدود ۴۰ میلیون هزینه آینه بغل است. اما راهی وجود دارد تا بتواند این مبلغ را کم کند.

نامزد گلزار از اروپا برگشته بود تا مطمئن شود گلزار ادم مورد اطمینانی است که بتواند با او ازدواج کند، اما یک شیطنت کوچک گلزار این بود که  با دختری دیوانه از نظر مغزی مشکل دار یک رابطه کوتاه مدت داشته ولی به محض اطمینان از ناسالم بودن او جدا میشود . اما او همچنان گلزار را ول نمیکند و به عنوان شیطنت بچه شیرخواره ای را جلوی درب قصر گلزار میگذارد تا نامزدش که از اروپا برگشته از رابطه گلزار با خبر شود و ببیند که گلزار بچه دارد.

این دختری که به حقیقت مشک روانی داشت ، گلزار را ول نمیکرد و خودش را چسبونده بود به گلزار، هر اتافقی می افتاد توی کانال اینستاگرامش که حدود ۱ میلون فالوور داشت اپلود میکرد. و به قول خودش فقط واسه هواداراش زنده بود. هوادارانی که بعد از شناخت او ترکش کردند. در یک صحنه از فیلم او را به همراه مارش نشان میده که کلیپ خود را واسه هوادارانش میفرستد و در کل تمامی فاووراش رو از زندگی شخصی و خصوصیش با گلزار با اطلاع میکرد. در یکی از صحنه ها به ساختمان شخصی گلزار که الحق گران قیمت و شیک بود میرود البته به همراه چند هزار نفر هوادار به اصطلاح و گلزار واسه اینکه نامزدش نفهمه این ماجرا رو به نامزدش میگه که ساختمون اتیش گرفته و باید برن یه جای دیگه امشب رو به سر کنن . جایی رو نداشتن بنابریان رفتن خونه نامزد جواد عزتی ، پدر نامزد جواد عزتی آشپز وزارت خارجه بود در واقع آشپز وزیر امور خارجه آقای ظریف بود. و گفته بود که میخواد بره خارج از کشور و البته به دروغ تا ببینه دخترش و جواد عزتی چکاری میکنندو زیر نظرشون بگیره با اون هدیه ای که به روز اخر توی فرودگاه داد به حواد عزتی و چیزی نبود جز یه گوشی که روش ردیاب نصب کرده بود. وقتی ۴ نفری توی خونه نقلی و کوچیک پدرخانوم جواد عزتی بودن و داشتن یه شام مختصری که فکر میکنم املت بود بخورن صدای باز شدن در رو شنیدن و فهمیدن که پدرخانوم جواد عزتس هست. گلزار و جواد عزتی با نامزد گلزار از روی پشت بام در رفتن. گلزار پرسد که بچه ر و یادت رفته بیاری . جواد گفت نه و توی کیف کولی که داشت گذاشته بود به اصطلاح هاهاها. خلاصه این خظر هم رفع شد اما پدرش شک کرده بود چون وقتی اومد نوی خونه دید تلویزیون روشن هست و واسه ۴ نفر بشقاب غذا گذاشته شده و لیوان و ….. ردیاب روی گوشی جواد عزتی هم که نشون میداد اون ها همینجا بودن. دیگه همین حوالی بود که اوضاع آروم تر شده بود و بالاخره برگشت خودنه خود گلزار، بهتره بگیم قصر گلزار.

یکی از صحنه های جالب فیلم اون قسمتی بود که ۴ تایی با ماشین گلزار رفتن مرکز خرید، گلزار متوجه شد که نامزد سابقش سوار بر موتور داره تعقیبشون میکنه و دید اوضاع خرابه . نامزد جواد عزتی و نامزد خودش رو فرستاد تا برن انتخاب وسایل عروسی رو کننف و از جواد عزتی خواهش کرد که خودشو به شکل یه زن در بیاره، جواد میگفت اصلا و به هیچ عنوان و … ولی با نقطه ضعفش اونو تحریک کرد که گفت چند میلیون از حسابت کم میکنم، قبول نکرد و مبلغ رو بالاتر برد در تهایت دید چاره ای نداره و قبول کرد و لباسای زنونه پوشید ، مانتو و روسری و ….. و رفت توی ماشین کنار گلزار نشست و همینجور که داشت هی به خودش فحش میداد نامزد سابق گلزار که دیوانه ای به تمام معنا بود اومد، و البته مثل همیشه گوشی دست و انلاین فیلم میگرفت واسه هواداراش توی اینستاگرام. اومد و گفت به به و چرا به من خیانت کردی و …. حواد عزتی سرشو اورد بالا و با لحن دخترونه و اون سیبیلا و ریش و …. گفت سلاااااام . همه شکه شدن و این شد یه معضل دیگه که این ویدیو حتی به دست پدر خانوم جواد عزتی رسید.

گلزار پیشنهاد نگهداری از بچه را به جواد عزتی داد که در مقابل هزینه ۴۰ میلیونی اینه بغل ماشینش را کم کند. در این چند روز حساب جواد عزتی بجای کم شدن اضاف میشد به گونه ای که با خوردن یک اب معدنی ۶۰ هزار تومن به حساب جواد عزتی اضاف میکرد. و اتفاقاتی از جمله شکستن گردن عقاب گلزار و شکستن دندان کردوکدیل گلزار و …. همه باعث شد به حساب جواد عزتی اضافه شود.

در نهایت بعد از ماجراجویی های زیاد جهت پنهان کردن رابطه قبل گلزار در اخرین صحنه های فیلم همسر موقت قبلی گلزار با نامزد اورپایی او روبه برو میشوند و گلزار به گونه میشود که این همه تلاشش بر باد میرود.

در نهایت روز بعد از این ماجرا وقتی جواد عزتی به گاراژ میرود میبیند که صاحب اصلی ماشینی که آینه بغل آن را شکسته بود پیدا شد و جواد عزتی را به زندان انداخت.

گلزار در نهایت بعد از آزدی جواد عزتی امد و یک چک یک میلیاردی به عنوان هدیه به جواد عزیتی میدهد و ……. پیشنهاد میکنم حتما این فیلم زیبا و کمدی را از دست ندهید و از سایت تاینی موویز دانلود و تماشا کنید.

ادامه داستان رو فردا قرار میدم واستون……

سایر عوامل فیلم آینه بغل :

دستیار اول برنامه زیر آینه بغل : نغمه نظری

دستیار کارگردان آینه بغل : مجتبی طاهرخانی، حمید باب الوائجی

منشی صحنهآینه بغل: رضا بقای

عکاس آینه بغل :معین باقری

فیلمبردار پشت صحنه آینه بغل:مهدی کریمی

دستیار اول فیلمبردار آینه بغل: رضا نوروزی

نورپرداز آینه بغل:سید کشی پور

دوربین آینه بغل : حسام سلیمی

طراح صحنه ولباس آینه بغل :محسن غلامی

طراح گریم آینه بغل : آرزوحلاجی

صدابردار آینه بغل : جواد مقدس

مدیرتولید آینه بغل : شهاب علی بخشی

مدیر تدارکاتآینه بغل : محمدرضاعبدالهی

اخبار جدید فیلم آینه بغل : 

تا به امروز یعنی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ فیلم آینه بغل توانسته است رنک دوم پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران را با مقدار ۲۰،۱۰۴،۸۰۰،۰۰۰ تومان رقم بزند در واقع توانست با عبور از گشت ارشاد ۲ (گشت ۲) به رتبه دو این جدول دست پیدا کند. این در حالی است که رتبه اول این جدل به فیلم سامان مقدم با عنوان نهنگ عنبر ۲ اختصاص یافته است . پیش بینی میشود طی یک هفته الی دوهفته دیگر فیلم آینه بغل بتواند به رتبه یک جدول پرفروش ترین فیلم های ایرانی برسد. این در حالی است که همچنان فیلم آینه بغل در حال اکران است و دانلود فیلم آینه بغل هنوز در درسترس قرار نگرفته است. شایان ذکر اسن این قیمت تنها فروش از گیشه بوده است و فروش اینترنتی این فیلم میتواند این رقم را افزایش دهد.

توضیحاتی مختصر در مورد منوچهر هادی کارگردان فیلم آینه بغل :

منوچهر هادی همسر بازیگر (یکتا ناصر) است.  منوچهر هادی بعد از اینکه دیپلم خود را گرفت مصمم شد وارد عرصه هنر شود. او بعد از دیپلم مشغول به انجام کارهای متوعی از جمله بازیگری ، دستیار کارگردانی و تدارکات شد.

منوچهر هادی اولین فیلمش را با نام تلاطم در سال ۱۳۸۵ ساخت. او نیز در سال ۱۳۸۵ ۴ تله فیلم با نام های «تصادف»، «کوچه محجوب» «فرصت‌های فردا» و «آخرین روز ماه را ساخت . او نیز هم کارگردان ود و هم نویسنده در این تله فیلم ها. می توان به فیلم های «قرنطینه» که در سال  (۱۳۸۶) ان را کارگردانی کرد و نیز «یکی می خواد باهات حرف بزنه»در سال (۱۳۹۰) آن را کارگردانی کرد اشاره نمود. منوچهر هادی در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۴با یکتا ناصر ازدواج کرد.

منوچهر هادی تا به امروز ۷ فیلم سینمایی ساخته است که نویسندگی ۴ اثر از ان را نیز به عهده داشته است .

دانلود فیلم آینه بغل در سال  (۱۳۹۶) به اکران درامد

کارگر ساده نیازمندیم در سال  (۱۳۹۴) به اکران درامد

من سالوادور نیستم در سال (۱۳۹۴)به اکران درامد

قرنطینه در سال (۱۳۸۶)به اکران درامد

یکی می‌خواد باهات حرف بزنه در سال (۱۳۹۰)به اکران درامد

دنیای پرامید در سال (۱۳۹۱)به اکران درامد

زندگی جای دیگری است در سال (۱۳۹۲)به اکران درامد.

تله‌ فیلم

کارما (۱۳۹۶) ورک شاپ آوا

تیاتر مردگان بی کفن و دفن (۱۳۹۴) اکران شد

ته خط (۱۳۹۳)  اکران شد

پاپوش (۱۳۹۰)  اکران شد

آخرین روز ماه (۱۳۸۹)  اکران شد

کوچه محجوب (۱۳۸۵)  اکران شد

فرصت‌های فردا (۱۳۸۵)  اکران شد

تصادف (۱۳۸۵)  اکران شد

در تلویزیون

پاهای بی‌قرار (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۶) پخش شد.

عزیزی که ناپدید شد درسال ۱۳۹۴ پخش شد.

جاده قدیم درسال (۱۳۹۴) پخش شد.

آمین (۱۳۹۳) پخش شد.

خوب، بد، زشت (۱۳۹۳) پخش شد.

خداحافظ بچه (۱۳۹۱) پخش شد.

دختران حوا (۱۳۹۱) پخش شد.

 

نقد یکی از منتقدین از فیلم آینه بغل

فیلم آینه بغل از حیث موضوع یک فیلم اجتماعی کمدی است. به گونه ای که نه توانسته است از حیث اجتماعی به مسائل بپردازد و نتوانسته است از حیث کمدی کاملا کمدی باشد.

هر چند به گونه ای سطحی مسائل اجتماعی را اعم از مضرات شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام را چرداخته است و یا اینکه از نظر اجتماعی مقایسه زندگی مرفهین در جامعه و مردم عادی ، بگونه ای که قیمت آینه بغل یکی از ماشین های افراد جامعه از کل دارایی و زندگی یک نفر و یک خانواده بیشتر است. در واقع فیلم ساز به تمامی این مشکلات و مسایل پرداخته است اما به گونه ای سطحی و نه عمقی و هر جای فیلم که از این نظر کم میآوردن با حس کمدی بودن و دیالوگ های کمدی آن را پوشش میدادند. هر چند بازی بازیگرانی مطرح همچون گلزار و عزتی و ….. خالی از لطف و محبوبیت این فیلم نبوده است. و اما مسئله ای که نیز در فروش این فیلم که به عنوان دومین پرفروش سینمای ایران نیز میتوانیم از آن یاد کنیم این است که در فیلم های اخیری که ژانر کمدی استفاده شده باشد به گونه عجیبی فروش بالایی داشته و خواهد داشت و این برمیگردد به عطش جامعه نسبت به این موضوعات. و البته خالی از لطف نیست که اشاره ای داشته باشیم به این مسئله ،به دلیل باصرفه بودن سینما از دید یک تفریح سالم درصد ببنندگان سینمایی در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است.

ممنون میشیم نطرات خودتون رو در قسمت کامنت و یا همان نظرات قرار بدین . با تشکر سایت تاینی موویز

انتقاد فیلم آینه بغل از کاربری دیگر 

اولین نکته که میتوانیم در دانلود فیلم آینه بغل به اون اشاره کنیم این است که این فیلم با هدف به نمایش گذاشتن هنر سینمایی و هنر فیلمسازی پا به عرصه سینما نگذاشته است . بلکه از نظر بنده تنها از وجه قرار گرفتن سوپر استار سینمای دهه اخیر در کنار شوخی های اینستاگرامی امروز در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا بتوانند مخاطب را به سینما بکشانند و از نظر اقتصادی…. که الحق در این زمنیه بسیار بسیار موفق بودند به گونه ای که توانست به جایگاه دومین فیلم پرفروش سینما در ایران تبدیل شود.

و البته در این بین سوالی را که یکی از مخاطبان گرامی از بنده پرسیدند را مطرح میکنم: چه لزومی دارد منوچهر هادی کارگردان فیلم آینه بغل همیشه همسر خود را برای بازی در فیلم ها بیاورد؟ جواب با شما کاربر عزیز.

انتقاد های بسیاری به فیلم در باب ضعف جنبه کمدی آن و نیز ضعف جنبه اجتماعی ان گرفته شده است. که به مختصر به چند مورد اشاره نیز میکنیم.

به هیچ عنوان کمدی های موجود در فیلم ساماندهی نشده و از قبل برای آن ها پلنی نریخته شده . بگونه ای که با شوخی های دست ۳ و به قولی شوخی های اینستاگرامی سعی در پر کردن ضعف های اجتماعی فیلم کرده اند. و البته این نیز به عنوان نمونه ای برای مابقی فیلم سازها قرار خواهد گرفت و متاسفانه این روند ممکن است ادامه پیدا کند.

صحنه ای که از نظر بنده به هیچ عنوان جالب نبود در فیلم قسمتی که لباس زنانه رو جواد عزتی بر تن کرد و … که این طنز در حد طنز های بسیار ضعیف بود ولی به هر حال……

 

همچنین در چند صحنه به روراست وصادق نبودن با مخاطب نیز پرداخته از جمله در نمایش دادن زندگی آشپز وزارت امور خارجه دکتر ظریف، که در وضع بدی از نظر اقتصادی قرار دارد که تمامی مخاطبان سینما نیز این ایراد را در ذهن خود به ان اشاره داشته اند بدون هیچ شکی.

امیدوارم از ای انتقاد ها ناراحت نشده باشید . و در ضمن اگر نظری به جز این ها دارین بفرمایید تا به بحث گذاشته شود.

 

 

تصاویر فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

تصاویر فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

تصاویر فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

تیزر رسمی فیلم آینه بغل

عقاب تو خونش رفت و آمد میکنه اما از ارتفاع می ترسه(اشاره به گلزار داره) بهتره خودتون ببینین

چکی که گلزار به جواد عزتی میده

اضافه شدن کلیپ قسمت پلیس فتا و مرفهین بی درد

حمله عقاب در بدو ورود 

لینک دانلود فیلم قرار  گرفت. مطمئن باشید در تمامی سایت ها موظف به خرید لینک دانلود خواهید بود.

پسورد نسخه پیشفروش: upnamair-zr@hd2izn

نسخه کنونی نیازی به پسوورد ندارد.(هر گونه مشکل و یا سوالی در تایم اداری تماس با ۰۹۳۶۷۳۸۴۸۴۸) 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با تیزر رسمی فیلم آینه بغل

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت  ۱۰۸۰HQ با حجم ۴٫۳ گیگ  

لینک مستقیم |

۴۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۱۰۸۰P  با حجم ۲٫۱ گیگ

لینک مستقیم |

۳۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۷۲۰P با حجم ۱٫۵ گیگ

| لینک مستقیم |

۳۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۴۸۰P با حجم ۸۲۶ مگ

| لینک مستقیم |

۲۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با تمامی کیفیت ها 

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود فیلم های دیگر کارگردان آینه بغل منوچهر هادی

دانلود فیلم من سالوادور نیستم

دانلود فیلم من سالوادور نیستم به کارگردانی منوچهر هادی

دانلود فیلم من سالوادور نیستم با لینک مستقیم 

دانلود فیلم من سالوادور نیستم با لینک رایگان 

دانلود فیلم من سالوادور نیستم از سایت تاینی موویز، دانلود فیلم ایرانی

 

 

دانلود فیلم من سالوادور نیستم

گروه فیلم(ژانر) : اجتماعی

سال تولید : ۱۳۹۴

کارگردان : منوچهر هادی

بازیگران فیلم من سالوادور نیستم :  رضا عطاران، یکتا ناصر، مهدی محرابی ، سوگل محرابی، بری فیوکا، ژیلا صادقی، کارول ویدوتی، بری فیوکا

خلاصه داستان : «من سالوادور نیستم»

داستان فیلم من سالوادور نیستم که در سال ۱۳۹۴ به اکران درامد و جزو پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران شده است.

فیلم من سالوادور نیستم خانواده ای ایرانی ره به تصویر میکشد که در قرعه کشی سفر برزیل برنده میشوند و عازم سفر خود میشوند در این حین دختری برزیلی او تناصر را با نامزد سابق خود به نام سالوادور اشتباه میگیرد که ….. پیشنهاد مکینم این فیلم زیبا را از سایت تاینی موویز دانلود و تماشا کنین.

اخبار فیلم من سالوادور نیستم

حدود ۸۰ درصد از فیلمبرداری فیلم من سالوادور نیستم در کشور برزیل صورت گرفته است که همانگونه که از پوستر فیلم مشخص است بازیگران اصلی فیلم رضا عطاران و یکتا ناصر هستند.

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت BluRay 480p

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت BluRay 720p

لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود قانونی و حلال فیلم آینه بغل

پسورد نسخه پیشفروش: upnamair-zr@hd2izn

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با تیزر رسمی فیلم آینه بغل

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت  ۱۰۸۰HQ با حجم ۴٫۳ گیگ  

لینک مستقیم |

۴۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۱۰۸۰P  با حجم ۲٫۱ گیگ

لینک مستقیم |

۳۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۷۲۰P با حجم ۱٫۵ گیگ

| لینک مستقیم |

۳۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۴۸۰P با حجم ۸۲۶ مگ

| لینک مستقیم |

۲۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با تمامی کیفیت ها 

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم 

 

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم از منوچهر هادی 

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم کارگر ساده نیازمندیم با کیفیت عالی از سایت تاینی موویز، دانلود فیلم ایرانی

 

ژانر فیلم کارگر ساده نیازمندیم : اجتماعی

محصول کشور : ایرانی

زبان فیلم کارگر ساده نیازمندیم : فارسی

کارگردان فیلم کارگر ساده نیازمندیم : منوچهر هادی

مدت زمان فیلم کارگر ساده نیازمندیم: ۹۰ دقیقه

سال انتشار فیلم کارگر ساده نیازمندیم : ۱۳۹۶

کیفیت فیلم کارگر ساده نیازمندیم : ۴۸۰p,720p

ستارگان فیلم کارگر ساده نیازمندیم  : آتیلا پسیانی,سحر قریشی,سیامک صفری, روژین رحیمی , مهران احمدی, بهرام افشاری , یکتا ناصر,فاطمه رستمی ,  سیروس همتی , مجید اصغری , آرمیتا اسماعیلی,  آرین اسماعیلی , آرمیتا اسماعیلی

خلاصه داستان فیلم ایرانی کارگر ساده نیازمندیم از منوچهر هادی :

فیلم ایرانی کارگر ساده نیازمندیم اثر منوچهر هادی کارگردان فیلم آینه بغل خالق این اثر هنری نیز می باشد. در سال ۱۳۹۴شروع به کار روی فیلم کارگز ساده نیازمندیم و در سال ۱۳۹۶ به اکران درامد. مدت زمان فیلم ۹۰ دقیقه با موضوعیت اجتماعی و بازی ستارگانی و هنرمندانی همچون تیلا پسیانی,سحر قریشی,سیامک صفری, روژین رحیمی , مهران احمدی, بهرام افشاری , یکتا ناصر,فاطمه رستمی ,  سیروس همتی , مجید اصغری , آرمیتا اسماعیلی,  آرین اسماعیلی , آرمیتا اسماعیلی .

فیلم در مورد شخصی هست که به دلیلی بی پولی  نتونست به عشقش برسه و یه نفر دیگه اومد و عشقش رو برد و ….. فیلم داری صحنه های عاطفی بسیاری هست که ممکنه شما رو به گریه بیندازه. پیشنهاد میکنیم این فیلم را دانلود و تماشا کنین.

 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود آنونس

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود حلال و قانونی فیلم آینه بغل

پسورد نسخه پیشفروش: upnamair-zr@hd2izn

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با تیزر رسمی فیلم آینه بغل

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت  ۱۰۸۰HQ با حجم ۴٫۳ گیگ  

لینک مستقیم |

۴۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۱۰۸۰P  با حجم ۲٫۱ گیگ

لینک مستقیم |

۳۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۷۲۰P با حجم ۱٫۵ گیگ

| لینک مستقیم |

۳۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۴۸۰P با حجم ۸۲۶ مگ

| لینک مستقیم |

۲۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با تمامی کیفیت ها 

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

به این پست امتیاز دهید.
دانلود فیلم آینه بغل
3.82 از 210 رای

اپلیکیشن تاینی موویز

اپلیکیشن تاینی موویز
****** اپليکيشن تايني موويز Tiny Movies به صورت کاملا رايگان ****** دانلود و تماشاي فيلم و سريال خارجي بدون سانسور با دوبله فارسي و زيرنويس فارسي، ****** پخش آنلاين شبکه هاي ايراني و خارجي و ماهوره ****** ترافيک دانلود و تماشاي نيم بها
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ziba
جمعه , 2 مارس 2018

به نظرم این فیلم شباهت زیادی به لحاظ ساختار به کار کمدی قبلی منوچهر هادی داشت و حتی یه گام هم عقب تر بود و تکلیف تماشاچی هم کاملا مشخصه که باید با دیالوگهای جواد عزتی بخنده ولی نه به اندازه اکسیدان . فیلم آینه بغل کی میاد ؟

محمدرضا
جمعه , 2 مارس 2018

سرگرمى

نوشین
پنج‌شنبه , 29 مارس 2018

چه الزامی داره تو همه ی فیلم های آقای هادی زنش هم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

tiny
چهارشنبه , 4 آوریل 2018

خب دیگه باید از خودش پرسید هاهاها

پنیر علی
جمعه , 20 آوریل 2018

اومدم فحش بنویسم که بیخودی وقت و حجم اینترنت رو سوزوندی و پست الکی دادی که یه فیلم دانلود کردم و بخشیدمت

مهدی
جمعه , 20 آوریل 2018

عجب ادمایه اشغالی هستید این که فیلم من سالوادور نیستمه خدا لعنتتون کنه تمام اینترنتم الکی رفت

tiny
سه‌شنبه , 24 آوریل 2018

سلام دوست عزیز.
به صورت کامل نوشتیم که کدوم فیلم هست. توی این پست ۳ تا فیلم گذاشته شده از اثار منوچهر هادی

Ronak
جمعه , 27 آوریل 2018

عالییییی بود

sina
شنبه , 5 می 2018

سلام ادمین جان کی قراره این فیلم عالی پخش خونگی بشه ؟ مرسی

رضا
جمعه , 11 می 2018

بابا پس کی قراره لینک دانلود این فیلم بیاد چقدر مسخره بازی شده الان ۶ماهه از اکران این فیلم میگذره ولی هنوز لینک دانلود ندادن واسه پخش هنوز سیر نشدن از درآمدش

ف.ب
یکشنبه , 13 می 2018

سلام وعرض خسته نباشید مگه شما نگفتن دانلود اینه بغل برای ۲۳/۲/۹۷امادست برای دانلود پس چرا وقتی میخام دانلود کنم نمیشه وقتی یه حرفی میزنیدعمل کنید

زیبا
سه‌شنبه , 15 می 2018

سلام کی قراره لینک دانلود این فیلمو بزارید خسته شدیم دیگه

محمد
چهارشنبه , 16 می 2018

خيلي دنبال اين فيلم ها مي گشتم ممنون از سايت خوبتون ….

به تو چه
جمعه , 18 می 2018

چرا لینک خالی میذاری کره گه…….

زهرا
شنبه , 19 می 2018

دوست عزیز این فیلم هنوز توو سینماها هست
وقتی به پخش خانگی رسید حتما قرار میدن روی سایت

tiny
شنبه , 19 می 2018

بله درسته قرار بوده
اواخر اردیبهشت بیاد لینک پخش

tiny
شنبه , 19 می 2018

سلام هنوز لینک دانلود نیومده.
همین روزا به محض انتشار به عنوان اولین وب سایت قرار داده میشه

Mma
شنبه , 19 می 2018

اینه بغل چی شد

vahid
یکشنبه , 20 می 2018

تاریخ پخش خانگی رو ۱ خرداد اعلام کردن

zahra
یکشنبه , 20 می 2018

مرسی که لینک دانلود رو گذاشتین
این فیلم عایه من باره دوم هست که دارم میبینم . مرسی

ای بابا
یکشنبه , 20 می 2018

خسته نباشی دلاور
این همه نوشتی رایگان پولیش کردی که !
خب میرم سی دیشو میخرم اینجوری فقط یه بار پول میدم
اینجا هم اینترنتم میره هم پول میدم هم حافظه گوشیم پر میشه
مال خودت نخواستم

tiny
یکشنبه , 20 می 2018

لینک دانلود اومده . دانلود کنین. رمز فردا قرار داده میشع

مرتضی
یکشنبه , 20 می 2018

سلام
پسورد فایل هاتون چیه پس؟؟؟

مرتضی
یکشنبه , 20 می 2018

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرتضی
یکشنبه , 20 می 2018

این دیگه چه مسخره بازی ایه؟؟؟من میخوام الان فیلم رو ببینم!!!بعد زدین فردا پسوردشو میذارین؟؟؟؟؟

مرتضی
یکشنبه , 20 می 2018

آقا پسورد فایل هاتون رو میخوام!!!

ahmad
یکشنبه , 20 می 2018

سلام من فیلم آینه بغل رو دانلود کردم بعد وقتی میخوام فیلم رو از فایل zip استخراج کنم پسورد میخواد میشه پسورد رو بگید

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

با عرض سلام. امروز پیش خرید بود‌. فردا برابر با ۱ خرداد پسوورد میاد و روی سایت قرار داده میشه.

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

سلام
متاسفانه دست بنده نیست که.
شرکت پخش فیلم امروز پیش خرید رو گذاشتن و فردا پسوورد رو فردا ارائه میدن.
ممنون میشم یکم صبور باشین

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

با عرض سلام. امروز پیش خرید بود‌. فردا برابر با ۱ خرداد پسوورد میاد و روی سایت قرار داده میشه.

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

سلام .
بنده هم دلم میخواد رایگان قرار بدم ولی متاسفانه سایت رو میبندن اگر رایگان قرار بدیم

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

قدر گرفت لینک دانلود

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

لینک دانلود قرار گرفت کاربر عزیز

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

لینک دانلود قرار گرفت

Ahmad
دوشنبه , 21 می 2018

خیلی ممنون

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

خواهش در خدمتم

مهدیه
دوشنبه , 21 می 2018

سلام من دانلود کردم پول رئو هم دادم رمز عبورمیخواد ؟چیکارکنم ؟

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

با عرض سلام .
فردا صبح راس ساعت ۹ پسوورد قرار داده میشه روی سایت

میلاد
دوشنبه , 21 می 2018

پسورد فایل رو بزارید . ینی چی اخه پولو گرفتید پسوردو نمیدید

رضا
دوشنبه , 21 می 2018

سلام ببخشید رمز فایل زیپ چیه؟

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

با عرض سلام .
پسورد ساعت ۹ صبح ۱ خرداد در سایت قرار داده میشه.
ممنونم از شکیباییتون

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

سلام دوست عزیز . فردا تاریخ ۱ خرداد راس ساعت ۹ پسورد روی سایت tinymvz.ir قرار میگیره.
ممنونم از صبر و شکیبایی

امیر
دوشنبه , 21 می 2018

رمز ۹۲۰۹ است
رمز ۹۲۰۹ است
رمز ۹۲۰۹ است

رمز ۹۲۰۹ است
رمز ۹۲۰۹ است
رمز ۹۲۰۹ است

میلاد
دوشنبه , 21 می 2018

پسورد zip چیه؟

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

سلام
فردا صبح راس ساعت ۹ رمز توی سایت قرار داده میشه.
ممنون بابت صبر و حوصله

مرتضی
دوشنبه , 21 می 2018

خوب قبل از دانلود بگید که پسورد میخواهد ویک روز بعد میدیم.این یک دزدی هست.

احمد
دوشنبه , 21 می 2018

رمز فایل نیست چکار کنیم

amirhossein
دوشنبه , 21 می 2018

سلام رمز فایل چیه؟

morteza
دوشنبه , 21 می 2018

باید گفته میشد امروز پیش خریده چرا حروم حلال میکنید من به عنوان یک مشتری دیگه از شما به دلیل سایت مزخرفتون دیگه خرید نمیکنم

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

سلام بزرگوار.
فردا ۱ خرداد ساعت ۹ صبح رمز روی سایت قرار داده میشه.
ممنون از صبر و بردباریتون

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

سلام بزرگوار.
فردا ۱ خرداد ساعت ۹ صبح رمز روی سایت قرار داده میشه.
ممنون از صبر و بردباریتون

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

با عرض سلام .
هر چند توی سایت قید شده که رمز فردا ساعت ۹ صبح تاریخ ۱ خرداد قرار داده میشه روی سایت.
بنده عذر خواهی مکینم و ممنونم از شکیباییتون.

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

با عرض سلام .
ضمن عذر خواهی بابت این مسئله.
توی سایت قید شده که فردا به تاریخ ۱ خرداد رمز قرار داده میشه.
ممنونم از بردباری صبرتون.

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

هر چند این هم عرض کنم خدمت تمامی بازدیدکنندگان محترم سایت تاینی موویز. در تمامی سایت های فیلم به ای صورت بوده است که رمز فایل در تاریخ ۱ خرداد راس ساعت ۹ صبح انتشار پیدا میکند.
ممنونم از همگی

علی اصغر
دوشنبه , 21 می 2018

ما فیلم و دانلود کردیم با هزار بدبختی رمز و بدید لطفا الان ببینیم

tiny
دوشنبه , 21 می 2018

سلام دوست عزیز .
رمز فایل فردا صبح راس ساعت ۹ انتشار پیدا میکنه.
ممنونم بابایت صبر و شکیبایی.

مرتضی
سه‌شنبه , 22 می 2018

خاک عالم بر سرتون که انتقاد پذیر هم نیستید و پست من را تایید نکردید.مطمئن باشی که به پلیس فتا گزارش میکنم هم وقتش را دارم هم پولش را هم ادمش را که دبال این کار را بگیرم

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

سلام دوست عزیز.
تمامی دیدگاه ها تایید شده.
اگر دیدگاهی بوده که تایید نشده بفرمایید بنده خودم تایید میکنم.
در خدمتم

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

اگر هر مشکلی پیش اومده بفرمایید در خدمتم بزرگوار.
۰۹۳۶۰۳۵۸۳۸۳

saeedd
سه‌شنبه , 22 می 2018

شاشیدم تو این سایت گهتون مرتیکه های حروم زاده دزد

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

دوستان گرامی هر کسی مشکلی داره واسه پرداخت و دریافت نکردن لینک دانلود بفرماین تا بررسی بشه.

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

مجددا خدمت تمامی کاربران عزیز که اقدام به خرید فیلم آینه بغل کردن عرض میکنم پسورد فایل زیپ چهارشنبه ۱ خرداد ساعت ۹ صبح در سایت قرار داده میشود. طبق اعلامیه ای که نوشتیم توی سایت .

فاطمه
سه‌شنبه , 22 می 2018

این چه وضعیه دوباردانلودکردم دوبارش زیپ بوده باز نمیشه

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

سلام دوست عزیز. ساعت ۹ صبح شرکت رمز فایل زیپ رو در اختیارمون قرار میدن و توی سایت زده میشه.
مننونواز شکیبایی و صبرتون

میلاد
سه‌شنبه , 22 می 2018

ساعت ۹ صبح

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

پسورد نسخه زیپ : upnamair-zr@hd2izn
هم اکنون نسخه اصلی بدون پسورد و محدودیت قابل دریافت است

شعله
سه‌شنبه , 22 می 2018

ساعت ۹ شد اما رمزی نیسسسسست

شعله
سه‌شنبه , 22 می 2018

رمز

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

با عرض سلام
رمز راس ساعت ۹ قرار داده شد توی سایت. و قسمت دیدگاه ها هم قرار داده شد.

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

رمز راس ساعت ۹ قرار داده شد توی سایت. مشکلی بود بفرمایید در خدمتم یاعلی

محمد امین
سه‌شنبه , 22 می 2018

سلام من دیشب آینه بغل رو خریدم دانلود کردم رمزش رو الان میزنم قفل باز نمیشه.

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

سلام دوست عزیز .
رمز رو کپی کنین از روی سایت. حل نشد بفرمایید

رویا معصومی
سه‌شنبه , 22 می 2018

چرا وب سایت شما نماد اعتماد نداره ؟ همه ی سایتهایی که چیزی رو برای فروش در سایتشون میزارن باید نماد اعتماد داشته باشن

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

با عرض سلام .
روی لینک دانلود مورد نظر کلیک کنین و وارد سایتی میشین که نماد داره. و در نتیجه نگرانی از این بابت نداشته باشین.
مشکلی بود در خدمتم یاعلی
۰۹۳۶۰۳۵۸۳۸۳

حسین
سه‌شنبه , 22 می 2018

داداش اگه میشه این نظر رو تایید نکن ولی شما که سایتت همش میکه رایگان خداییش پولی نزار!اگه سایتو میبندم لینک رایگانشو برامون ایمیل کن!
خیلی ممنون!خداییشض تاینی مویییز تکه !
hosseinsalehi8079@gmail.com

شراره
سه‌شنبه , 22 می 2018

سلام چرا دانلود نمیشه فقط ارور میده من از صبح چند بار در تلاش دانلودم

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

سلام وقت بخیر. تا حالا کسی مشکلی نداشته ممکنه مشکل از نت خودتون بوده باشه ولی هر چند الان بار ترافیکی بالاهست یه مدت دیگه مجدد امتحان کنین.

شراره
سه‌شنبه , 22 می 2018

برنامه IDM اجازه دانلود بهم نمیده میزنه برخی از سرورها اجازه درخواست دانلود دوباره یک فایل را نمیدهند

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

خب این مشکل از سمت خودتون هست که پیشنهاد میکنم روی فایل راست کلیک کنین و save as .. بزنین. تا با خود سیستم دانلود بشه. هر چند یکم بیشتر طول میکشه ولی بالاخره دانلود میشه.
امتحان کنین ببینین مشکل برطرف میشه

narges
سه‌شنبه , 22 می 2018

salam mamnon film khobi bood

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

سلام خواهش میکنم سایت متعلق به خودتون

amin
سه‌شنبه , 22 می 2018

۸۸% دانلود شد بعد دیگه دانلود نمیشه ارور میده

حامد
سه‌شنبه , 22 می 2018

من فیلم آینه بغل رو چند دقیقه پیش دانلود کردم اما کامل دانلود نشد

tiny
سه‌شنبه , 22 می 2018

با عرض سلام. اگر با دانلود منیجر اقدام به دانلود کردین که میتونین با انتخاب فیلم گزینه ادامه یا resum رو بزنین و ادامه بدین.
اگر با خود سیستم دانلود کردین نهایت باید مجدد دانلود کنین.
در خدمتم

الیوت جان
چهارشنبه , 23 می 2018

انصافا من یک سریال بازم حاظرم سریالی مث گیم او ترونو هر چقدر پول بدم فقط ببینمش . ولی کلا فیلم ایرانی سریال نگاه نمیکنم اومدم دانلود کنم زده ۲.۵۰۰ بخاطر پولش نمیگم فیلم سال ۱۳۹۴ بود ۳ ساله گذشته از اکرانش هنوز پولیه ؟

Azadehakbari44@gmail.com
چهارشنبه , 23 می 2018

سلام اینه بغل رو خریداری کردم کای متاسفانه لینک دانلود دانلود نکرد.پول پرداخت کردم

tiny
چهارشنبه , 23 می 2018

سلام کاربر عزیز.
این فیلم تازه اکران سینما تموم شده. و امروز اولین روز پخش اون بود توی پخش خانگی . واسه همین هست بادی هزینه پرداخت کرد به شرکت اصلی.
دامین فیلم پرفروش سینمای ایران شده.

tiny
چهارشنبه , 23 می 2018

با عرض سلام.
ممنون از خریدتون. لینک دانلود به ایمیلتون ارسال شده موقع خرید اگر ایمیل درستی وارد کرده باشین. همچینین با همون ایمیل میتونین مجدد دانلود کنین. اگر مشکل برطرف نشد بفرمایید تا شماره پشتیبانی شرکت رو بدم خدمتتون.

ramin
چهارشنبه , 23 می 2018

مسخره ها

tiny
چهارشنبه , 23 می 2018

نظر لطف شماست.

رحمان غلامی
چهارشنبه , 23 می 2018

سلام حالا که خواستیم فیلم ببینیم از راه حلال و باپرداخت هزینه بعد از دانلود دیدیم که پخش نمیشه کار درستی نیس

tiny
چهارشنبه , 23 می 2018

با عرض سلام ممنون بابت خریدتون.
مسلما مشکلی توی دانلود بوده. اگر همچنان مشکلتون حل نشده با پشتیبانی تماس بگیرین.
۰۹۳۶۷۳۸۴۸۴۸
اگر به جوابی نرسیدین با شماره بنده توی قسمت تماس با ما، تماس بگیرین بنده در خدمتم بزرگوار.

tiny
چهارشنبه , 23 می 2018

با عرض سلام .
ممکنه مشل از نت بوده باشه . اگر با دانلود منیجر هستین. متوقف کنین دانلود رو و بعد ادامه رو بزنین.
اگر مشکل حل نشد بفرمایید در خدمتم

tiny
چهارشنبه , 23 می 2018

سلام دوست عزیز.
بخاطر حق کپی رایت ما نمیتونیم فیلم رو رایگان بزاریم.
در کل هدفمو ارائه خدمت هست به شما.
تنها فیلمی که توی سایت ملاحظه میکنین که هزینه دریافت شمیشه همین هست اونم تنها ما مجری هستیم.
لطفا از فیلم های رایگان دیگه ای که توی سایت هست استفاده کنین.