خانه » اجتماعی » دانلود فیلم آینه بغل
دانلود فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل با لینک مستقیم

دانلود فیلم آینه بغل با لینک رایگان از تاینی موویز، دانلود فیلم ایرانی 

اضافه شدن فیلمی دیگر از منوچهر هادی

اضافه شدن فیلم کارگر ساده نیازمندیم از منوچهر هادی

لینک دانلود اضاف گردید

دانلود فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

نام فیلم : آینه بغل

ستارگان (بازیگران) :جواد عزتى، محمدرضا گلزار، سيامك صفرى، يكتا ناصر،نازنين بياتى،رضا نيكخواه و بهاره رهنما، مه لقا باقرى

کارگردان : منوچهر هادی

تهیه کنندگان: امیر پروین حسینی و منصور سهراب پور
سال ساخت:۱۳۹۶

زبان : فارسی

مدت زمان فیلم : ۱۰۲ دقیقه

زمان انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۶

منتشر کننده : تاینی موویز

اطلاعات بیشتر  :  WIKI

خلاصه داستان فیلم آینه بغل از سایت تاینی موویز به زبان فارسی :

فیلم آینه بغل در سال ۱۳۹۶ در واقع ۱۵آذر ۱۳۹۶ در مدت زمان ۱۰۲ دقیقه به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگان امیر پروین حسینی و منصور سهراب پور و بازی ستارگانی همچون جواد عزتى، محمدرضا گلزار، سيامك صفرى، يكتا ناصر،نازنين بياتى،رضا نيكخواه و بهاره رهنما، مه لقا باقرى به اکران درامده است.

فیلم آینه بغل تصویر جوانی به نام مرتضی (جواد عزتی) را به تصویر میکشد که در یک گاراژ ماشین مشغول به کار است. به مناسبت سالگرد نامزدی اش از داخل گاراژ ماشین گران قیمتی را به عنوان امانی برداشته و با نامزدش در شهر چرخی بزنند. هنگامی که مرتضی جهت خرید آب هویج بستنی میرود، به ناگاه ماشین شهرداری با آینه بغل ماشینش برخورد میکند و  میشکند. گویی دنیا بر سر او خراب شد. از انجایی که او دلش نیامد مامور شهرداری را بازخواست کند و یا هزینه ای بگیرد. به دنیال چاره ای بود تا بتواند آن را درست کند.

ازقضا دو عدد عینا از این ماشین در گاراژ وجود داشت ، که به اشتباه جواد عزتی فکر کرد این ماشین گلزار است . به همراه نامزدش به خانه ویلایی گلزار که بهتر است بگوییم به قصر گلزار میرود تا بتواند به توافقی برسد و بیا مورد بخشش قرار بگیرد. و از انجایی که شنیده بود گلزار بسیار حساس است بر روی وسایلش به او گفت که حدود ۴۰ میلیون هزینه آینه بغل است. اما راهی وجود دارد تا بتواند این مبلغ را کم کند.

نامزد گلزار از اروپا برگشته بود تا مطمئن شود گلزار ادم مورد اطمینانی است که بتواند با او ازدواج کند، اما یک شیطنت کوچک گلزار این بود که  با دختری دیوانه از نظر مغزی مشکل دار یک رابطه کوتاه مدت داشته ولی به محض اطمینان از ناسالم بودن او جدا میشود . اما او همچنان گلزار را ول نمیکند و به عنوان شیطنت بچه شیرخواره ای را جلوی درب قصر گلزار میگذارد تا نامزدش که از اروپا برگشته از رابطه گلزار با خبر شود و ببیند که گلزار بچه دارد.

این دختری که به حقیقت مشک روانی داشت ، گلزار را ول نمیکرد و خودش را چسبونده بود به گلزار، هر اتافقی می افتاد توی کانال اینستاگرامش که حدود ۱ میلون فالوور داشت اپلود میکرد. و به قول خودش فقط واسه هواداراش زنده بود. هوادارانی که بعد از شناخت او ترکش کردند. در یک صحنه از فیلم او را به همراه مارش نشان میده که کلیپ خود را واسه هوادارانش میفرستد و در کل تمامی فاووراش رو از زندگی شخصی و خصوصیش با گلزار با اطلاع میکرد. در یکی از صحنه ها به ساختمان شخصی گلزار که الحق گران قیمت و شیک بود میرود البته به همراه چند هزار نفر هوادار به اصطلاح و گلزار واسه اینکه نامزدش نفهمه این ماجرا رو به نامزدش میگه که ساختمون اتیش گرفته و باید برن یه جای دیگه امشب رو به سر کنن . جایی رو نداشتن بنابریان رفتن خونه نامزد جواد عزتی ، پدر نامزد جواد عزتی آشپز وزارت خارجه بود در واقع آشپز وزیر امور خارجه آقای ظریف بود. و گفته بود که میخواد بره خارج از کشور و البته به دروغ تا ببینه دخترش و جواد عزتی چکاری میکنندو زیر نظرشون بگیره با اون هدیه ای که به روز اخر توی فرودگاه داد به حواد عزتی و چیزی نبود جز یه گوشی که روش ردیاب نصب کرده بود. وقتی ۴ نفری توی خونه نقلی و کوچیک پدرخانوم جواد عزتی بودن و داشتن یه شام مختصری که فکر میکنم املت بود بخورن صدای باز شدن در رو شنیدن و فهمیدن که پدرخانوم جواد عزتس هست. گلزار و جواد عزتی با نامزد گلزار از روی پشت بام در رفتن. گلزار پرسد که بچه ر و یادت رفته بیاری . جواد گفت نه و توی کیف کولی که داشت گذاشته بود به اصطلاح هاهاها. خلاصه این خظر هم رفع شد اما پدرش شک کرده بود چون وقتی اومد نوی خونه دید تلویزیون روشن هست و واسه ۴ نفر بشقاب غذا گذاشته شده و لیوان و ….. ردیاب روی گوشی جواد عزتی هم که نشون میداد اون ها همینجا بودن. دیگه همین حوالی بود که اوضاع آروم تر شده بود و بالاخره برگشت خودنه خود گلزار، بهتره بگیم قصر گلزار.

یکی از صحنه های جالب فیلم اون قسمتی بود که ۴ تایی با ماشین گلزار رفتن مرکز خرید، گلزار متوجه شد که نامزد سابقش سوار بر موتور داره تعقیبشون میکنه و دید اوضاع خرابه . نامزد جواد عزتی و نامزد خودش رو فرستاد تا برن انتخاب وسایل عروسی رو کننف و از جواد عزتی خواهش کرد که خودشو به شکل یه زن در بیاره، جواد میگفت اصلا و به هیچ عنوان و … ولی با نقطه ضعفش اونو تحریک کرد که گفت چند میلیون از حسابت کم میکنم، قبول نکرد و مبلغ رو بالاتر برد در تهایت دید چاره ای نداره و قبول کرد و لباسای زنونه پوشید ، مانتو و روسری و ….. و رفت توی ماشین کنار گلزار نشست و همینجور که داشت هی به خودش فحش میداد نامزد سابق گلزار که دیوانه ای به تمام معنا بود اومد، و البته مثل همیشه گوشی دست و انلاین فیلم میگرفت واسه هواداراش توی اینستاگرام. اومد و گفت به به و چرا به من خیانت کردی و …. حواد عزتی سرشو اورد بالا و با لحن دخترونه و اون سیبیلا و ریش و …. گفت سلاااااام . همه شکه شدن و این شد یه معضل دیگه که این ویدیو حتی به دست پدر خانوم جواد عزتی رسید.

گلزار پیشنهاد نگهداری از بچه را به جواد عزتی داد که در مقابل هزینه ۴۰ میلیونی اینه بغل ماشینش را کم کند. در این چند روز حساب جواد عزتی بجای کم شدن اضاف میشد به گونه ای که با خوردن یک اب معدنی ۶۰ هزار تومن به حساب جواد عزتی اضاف میکرد. و اتفاقاتی از جمله شکستن گردن عقاب گلزار و شکستن دندان کردوکدیل گلزار و …. همه باعث شد به حساب جواد عزتی اضافه شود.

در نهایت بعد از ماجراجویی های زیاد جهت پنهان کردن رابطه قبل گلزار در اخرین صحنه های فیلم همسر موقت قبلی گلزار با نامزد اورپایی او روبه برو میشوند و گلزار به گونه میشود که این همه تلاشش بر باد میرود.

در نهایت روز بعد از این ماجرا وقتی جواد عزتی به گاراژ میرود میبیند که صاحب اصلی ماشینی که آینه بغل آن را شکسته بود پیدا شد و جواد عزتی را به زندان انداخت.

گلزار در نهایت بعد از آزدی جواد عزتی امد و یک چک یک میلیاردی به عنوان هدیه به جواد عزیتی میدهد و ……. پیشنهاد میکنم حتما این فیلم زیبا و کمدی را از دست ندهید و از سایت تاینی موویز دانلود و تماشا کنید.

ادامه داستان رو فردا قرار میدم واستون……

سایر عوامل فیلم آینه بغل :

دستیار اول برنامه زیر آینه بغل : نغمه نظری

دستیار کارگردان آینه بغل : مجتبی طاهرخانی، حمید باب الوائجی

منشی صحنهآینه بغل: رضا بقای

عکاس آینه بغل :معین باقری

فیلمبردار پشت صحنه آینه بغل:مهدی کریمی

دستیار اول فیلمبردار آینه بغل: رضا نوروزی

نورپرداز آینه بغل:سید کشی پور

دوربین آینه بغل : حسام سلیمی

طراح صحنه ولباس آینه بغل :محسن غلامی

طراح گریم آینه بغل : آرزوحلاجی

صدابردار آینه بغل : جواد مقدس

مدیرتولید آینه بغل : شهاب علی بخشی

مدیر تدارکاتآینه بغل : محمدرضاعبدالهی

اخبار جدید فیلم آینه بغل : 

تا به امروز یعنی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ فیلم آینه بغل توانسته است رنک دوم پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران را با مقدار ۲۰،۱۰۴،۸۰۰،۰۰۰ تومان رقم بزند در واقع توانست با عبور از گشت ارشاد ۲ (گشت ۲) به رتبه دو این جدول دست پیدا کند. این در حالی است که رتبه اول این جدل به فیلم سامان مقدم با عنوان نهنگ عنبر ۲ اختصاص یافته است . پیش بینی میشود طی یک هفته الی دوهفته دیگر فیلم آینه بغل بتواند به رتبه یک جدول پرفروش ترین فیلم های ایرانی برسد. این در حالی است که همچنان فیلم آینه بغل در حال اکران است و دانلود فیلم آینه بغل هنوز در درسترس قرار نگرفته است. شایان ذکر اسن این قیمت تنها فروش از گیشه بوده است و فروش اینترنتی این فیلم میتواند این رقم را افزایش دهد.

توضیحاتی مختصر در مورد منوچهر هادی کارگردان فیلم آینه بغل :

منوچهر هادی همسر بازیگر (یکتا ناصر) است.  منوچهر هادی بعد از اینکه دیپلم خود را گرفت مصمم شد وارد عرصه هنر شود. او بعد از دیپلم مشغول به انجام کارهای متوعی از جمله بازیگری ، دستیار کارگردانی و تدارکات شد.

منوچهر هادی اولین فیلمش را با نام تلاطم در سال ۱۳۸۵ ساخت. او نیز در سال ۱۳۸۵ ۴ تله فیلم با نام های «تصادف»، «کوچه محجوب» «فرصت‌های فردا» و «آخرین روز ماه را ساخت . او نیز هم کارگردان ود و هم نویسنده در این تله فیلم ها. می توان به فیلم های «قرنطینه» که در سال  (۱۳۸۶) ان را کارگردانی کرد و نیز «یکی می خواد باهات حرف بزنه»در سال (۱۳۹۰) آن را کارگردانی کرد اشاره نمود. منوچهر هادی در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۴با یکتا ناصر ازدواج کرد.

منوچهر هادی تا به امروز ۷ فیلم سینمایی ساخته است که نویسندگی ۴ اثر از ان را نیز به عهده داشته است .

دانلود فیلم آینه بغل در سال  (۱۳۹۶) به اکران درامد

کارگر ساده نیازمندیم در سال  (۱۳۹۴) به اکران درامد

من سالوادور نیستم در سال (۱۳۹۴)به اکران درامد

قرنطینه در سال (۱۳۸۶)به اکران درامد

یکی می‌خواد باهات حرف بزنه در سال (۱۳۹۰)به اکران درامد

دنیای پرامید در سال (۱۳۹۱)به اکران درامد

زندگی جای دیگری است در سال (۱۳۹۲)به اکران درامد.

تله‌ فیلم

کارما (۱۳۹۶) ورک شاپ آوا

تیاتر مردگان بی کفن و دفن (۱۳۹۴) اکران شد

ته خط (۱۳۹۳)  اکران شد

پاپوش (۱۳۹۰)  اکران شد

آخرین روز ماه (۱۳۸۹)  اکران شد

کوچه محجوب (۱۳۸۵)  اکران شد

فرصت‌های فردا (۱۳۸۵)  اکران شد

تصادف (۱۳۸۵)  اکران شد

در تلویزیون

پاهای بی‌قرار (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۶) پخش شد.

عزیزی که ناپدید شد درسال ۱۳۹۴ پخش شد.

جاده قدیم درسال (۱۳۹۴) پخش شد.

آمین (۱۳۹۳) پخش شد.

خوب، بد، زشت (۱۳۹۳) پخش شد.

خداحافظ بچه (۱۳۹۱) پخش شد.

دختران حوا (۱۳۹۱) پخش شد.

 

نقد یکی از منتقدین از فیلم آینه بغل

فیلم آینه بغل از حیث موضوع یک فیلم اجتماعی کمدی است. به گونه ای که نه توانسته است از حیث اجتماعی به مسائل بپردازد و نتوانسته است از حیث کمدی کاملا کمدی باشد.

هر چند به گونه ای سطحی مسائل اجتماعی را اعم از مضرات شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام را چرداخته است و یا اینکه از نظر اجتماعی مقایسه زندگی مرفهین در جامعه و مردم عادی ، بگونه ای که قیمت آینه بغل یکی از ماشین های افراد جامعه از کل دارایی و زندگی یک نفر و یک خانواده بیشتر است. در واقع فیلم ساز به تمامی این مشکلات و مسایل پرداخته است اما به گونه ای سطحی و نه عمقی و هر جای فیلم که از این نظر کم میآوردن با حس کمدی بودن و دیالوگ های کمدی آن را پوشش میدادند. هر چند بازی بازیگرانی مطرح همچون گلزار و عزتی و ….. خالی از لطف و محبوبیت این فیلم نبوده است. و اما مسئله ای که نیز در فروش این فیلم که به عنوان دومین پرفروش سینمای ایران نیز میتوانیم از آن یاد کنیم این است که در فیلم های اخیری که ژانر کمدی استفاده شده باشد به گونه عجیبی فروش بالایی داشته و خواهد داشت و این برمیگردد به عطش جامعه نسبت به این موضوعات. و البته خالی از لطف نیست که اشاره ای داشته باشیم به این مسئله ،به دلیل باصرفه بودن سینما از دید یک تفریح سالم درصد ببنندگان سینمایی در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است.

ممنون میشیم نطرات خودتون رو در قسمت کامنت و یا همان نظرات قرار بدین . با تشکر سایت تاینی موویز

انتقاد فیلم آینه بغل از کاربری دیگر 

اولین نکته که میتوانیم در دانلود فیلم آینه بغل به اون اشاره کنیم این است که این فیلم با هدف به نمایش گذاشتن هنر سینمایی و هنر فیلمسازی پا به عرصه سینما نگذاشته است . بلکه از نظر بنده تنها از وجه قرار گرفتن سوپر استار سینمای دهه اخیر در کنار شوخی های اینستاگرامی امروز در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا بتوانند مخاطب را به سینما بکشانند و از نظر اقتصادی…. که الحق در این زمنیه بسیار بسیار موفق بودند به گونه ای که توانست به جایگاه دومین فیلم پرفروش سینما در ایران تبدیل شود.

و البته در این بین سوالی را که یکی از مخاطبان گرامی از بنده پرسیدند را مطرح میکنم: چه لزومی دارد منوچهر هادی کارگردان فیلم آینه بغل همیشه همسر خود را برای بازی در فیلم ها بیاورد؟ جواب با شما کاربر عزیز.

انتقاد های بسیاری به فیلم در باب ضعف جنبه کمدی آن و نیز ضعف جنبه اجتماعی ان گرفته شده است. که به مختصر به چند مورد اشاره نیز میکنیم.

به هیچ عنوان کمدی های موجود در فیلم ساماندهی نشده و از قبل برای آن ها پلنی نریخته شده . بگونه ای که با شوخی های دست ۳ و به قولی شوخی های اینستاگرامی سعی در پر کردن ضعف های اجتماعی فیلم کرده اند. و البته این نیز به عنوان نمونه ای برای مابقی فیلم سازها قرار خواهد گرفت و متاسفانه این روند ممکن است ادامه پیدا کند.

صحنه ای که از نظر بنده به هیچ عنوان جالب نبود در فیلم قسمتی که لباس زنانه رو جواد عزتی بر تن کرد و … که این طنز در حد طنز های بسیار ضعیف بود ولی به هر حال……

 

همچنین در چند صحنه به روراست وصادق نبودن با مخاطب نیز پرداخته از جمله در نمایش دادن زندگی آشپز وزارت امور خارجه دکتر ظریف، که در وضع بدی از نظر اقتصادی قرار دارد که تمامی مخاطبان سینما نیز این ایراد را در ذهن خود به ان اشاره داشته اند بدون هیچ شکی.

امیدوارم از ای انتقاد ها ناراحت نشده باشید . و در ضمن اگر نظری به جز این ها دارین بفرمایید تا به بحث گذاشته شود.

 

 

تصاویر فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

تصاویر فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

تصاویر فیلم آینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل

تیزر رسمی فیلم آینه بغل

عقاب تو خونش رفت و آمد میکنه اما از ارتفاع می ترسه(اشاره به گلزار داره) بهتره خودتون ببینین

چکی که گلزار به جواد عزتی میده

اضافه شدن کلیپ قسمت پلیس فتا و مرفهین بی درد

حمله عقاب در بدو ورود 

لینک دانلود فیلم قرار  گرفت. مطمئن باشید در تمامی سایت ها موظف به خرید لینک دانلود خواهید بود.

پسورد نسخه پیشفروش: upnamair-zr@hd2izn

نسخه کنونی نیازی به پسوورد ندارد.(هر گونه مشکل و یا سوالی در تایم اداری تماس با ۰۹۳۶۷۳۸۴۸۴۸) 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با تیزر رسمی فیلم آینه بغل

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت  ۱۰۸۰HQ با حجم ۴٫۳ گیگ  

لینک مستقیم |

۴۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۱۰۸۰P  با حجم ۲٫۱ گیگ

لینک مستقیم |

۳۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۷۲۰P با حجم ۱٫۵ گیگ

| لینک مستقیم |

۳۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۴۸۰P با حجم ۸۲۶ مگ

| لینک مستقیم |

۲۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با تمامی کیفیت ها 

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود فیلم های دیگر کارگردان آینه بغل منوچهر هادی

دانلود فیلم من سالوادور نیستم

دانلود فیلم من سالوادور نیستم به کارگردانی منوچهر هادی

دانلود فیلم من سالوادور نیستم با لینک مستقیم 

دانلود فیلم من سالوادور نیستم با لینک رایگان 

دانلود فیلم من سالوادور نیستم از سایت تاینی موویز، دانلود فیلم ایرانی

 

 

دانلود فیلم من سالوادور نیستم

گروه فیلم(ژانر) : اجتماعی

سال تولید : ۱۳۹۴

کارگردان : منوچهر هادی

بازیگران فیلم من سالوادور نیستم :  رضا عطاران، یکتا ناصر، مهدی محرابی ، سوگل محرابی، بری فیوکا، ژیلا صادقی، کارول ویدوتی، بری فیوکا

خلاصه داستان : «من سالوادور نیستم»

داستان فیلم من سالوادور نیستم که در سال ۱۳۹۴ به اکران درامد و جزو پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران شده است.

فیلم من سالوادور نیستم خانواده ای ایرانی ره به تصویر میکشد که در قرعه کشی سفر برزیل برنده میشوند و عازم سفر خود میشوند در این حین دختری برزیلی او تناصر را با نامزد سابق خود به نام سالوادور اشتباه میگیرد که ….. پیشنهاد مکینم این فیلم زیبا را از سایت تاینی موویز دانلود و تماشا کنین.

اخبار فیلم من سالوادور نیستم

حدود ۸۰ درصد از فیلمبرداری فیلم من سالوادور نیستم در کشور برزیل صورت گرفته است که همانگونه که از پوستر فیلم مشخص است بازیگران اصلی فیلم رضا عطاران و یکتا ناصر هستند.

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت BluRay 480p

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با کیفیت BluRay 720p

لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود قانونی و حلال فیلم آینه بغل

پسورد نسخه پیشفروش: upnamair-zr@hd2izn

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با تیزر رسمی فیلم آینه بغل

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت  ۱۰۸۰HQ با حجم ۴٫۳ گیگ  

لینک مستقیم |

۴۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۱۰۸۰P  با حجم ۲٫۱ گیگ

لینک مستقیم |

۳۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۷۲۰P با حجم ۱٫۵ گیگ

| لینک مستقیم |

۳۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۴۸۰P با حجم ۸۲۶ مگ

| لینک مستقیم |

۲۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با تمامی کیفیت ها 

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم 

 

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم از منوچهر هادی 

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم کارگر ساده نیازمندیم با کیفیت عالی از سایت تاینی موویز، دانلود فیلم ایرانی

 

ژانر فیلم کارگر ساده نیازمندیم : اجتماعی

محصول کشور : ایرانی

زبان فیلم کارگر ساده نیازمندیم : فارسی

کارگردان فیلم کارگر ساده نیازمندیم : منوچهر هادی

مدت زمان فیلم کارگر ساده نیازمندیم: ۹۰ دقیقه

سال انتشار فیلم کارگر ساده نیازمندیم : ۱۳۹۶

کیفیت فیلم کارگر ساده نیازمندیم : ۴۸۰p,720p

ستارگان فیلم کارگر ساده نیازمندیم  : آتیلا پسیانی,سحر قریشی,سیامک صفری, روژین رحیمی , مهران احمدی, بهرام افشاری , یکتا ناصر,فاطمه رستمی ,  سیروس همتی , مجید اصغری , آرمیتا اسماعیلی,  آرین اسماعیلی , آرمیتا اسماعیلی

خلاصه داستان فیلم ایرانی کارگر ساده نیازمندیم از منوچهر هادی :

فیلم ایرانی کارگر ساده نیازمندیم اثر منوچهر هادی کارگردان فیلم آینه بغل خالق این اثر هنری نیز می باشد. در سال ۱۳۹۴شروع به کار روی فیلم کارگز ساده نیازمندیم و در سال ۱۳۹۶ به اکران درامد. مدت زمان فیلم ۹۰ دقیقه با موضوعیت اجتماعی و بازی ستارگانی و هنرمندانی همچون تیلا پسیانی,سحر قریشی,سیامک صفری, روژین رحیمی , مهران احمدی, بهرام افشاری , یکتا ناصر,فاطمه رستمی ,  سیروس همتی , مجید اصغری , آرمیتا اسماعیلی,  آرین اسماعیلی , آرمیتا اسماعیلی .

فیلم در مورد شخصی هست که به دلیلی بی پولی  نتونست به عشقش برسه و یه نفر دیگه اومد و عشقش رو برد و ….. فیلم داری صحنه های عاطفی بسیاری هست که ممکنه شما رو به گریه بیندازه. پیشنهاد میکنیم این فیلم را دانلود و تماشا کنین.

 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود آنونس

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود حلال و قانونی فیلم آینه بغل

پسورد نسخه پیشفروش: upnamair-zr@hd2izn

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود با تیزر رسمی فیلم آینه بغل

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت  ۱۰۸۰HQ با حجم ۴٫۳ گیگ  

لینک مستقیم |

۴۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۱۰۸۰P  با حجم ۲٫۱ گیگ

لینک مستقیم |

۳۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۷۲۰P با حجم ۱٫۵ گیگ

| لینک مستقیم |

۳۰۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با کیفیت ۴۸۰P با حجم ۸۲۶ مگ

| لینک مستقیم |

۲۵۰۰ تومان

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

خرید و دانلود قانونی با تمامی کیفیت ها 

| لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

امتیاز 3.82 ( 210 رای )
اشتراک گذاری مطلب

راهنما

حمایت از سایت = اشتراک پست ها در شبکه های اجتماعی. حمایت از سایت = ارائه نظرات پایین هر پست.

تاکنون 108 نظر ثبت شده است.

 1. به نظرم این فیلم شباهت زیادی به لحاظ ساختار به کار کمدی قبلی منوچهر هادی داشت و حتی یه گام هم عقب تر بود و تکلیف تماشاچی هم کاملا مشخصه که باید با دیالوگهای جواد عزتی بخنده ولی نه به اندازه اکسیدان . فیلم آینه بغل کی میاد ؟

 2. سرگرمى

 3. چه الزامی داره تو همه ی فیلم های آقای هادی زنش هم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. خب دیگه باید از خودش پرسید هاهاها

 5. اومدم فحش بنویسم که بیخودی وقت و حجم اینترنت رو سوزوندی و پست الکی دادی که یه فیلم دانلود کردم و بخشیدمت

 6. عجب ادمایه اشغالی هستید این که فیلم من سالوادور نیستمه خدا لعنتتون کنه تمام اینترنتم الکی رفت

 7. سلام دوست عزیز.
  به صورت کامل نوشتیم که کدوم فیلم هست. توی این پست ۳ تا فیلم گذاشته شده از اثار منوچهر هادی

 8. عالییییی بود

 9. سلام ادمین جان کی قراره این فیلم عالی پخش خونگی بشه ؟ مرسی

 10. بابا پس کی قراره لینک دانلود این فیلم بیاد چقدر مسخره بازی شده الان ۶ماهه از اکران این فیلم میگذره ولی هنوز لینک دانلود ندادن واسه پخش هنوز سیر نشدن از درآمدش

 11. سلام وعرض خسته نباشید مگه شما نگفتن دانلود اینه بغل برای ۲۳/۲/۹۷امادست برای دانلود پس چرا وقتی میخام دانلود کنم نمیشه وقتی یه حرفی میزنیدعمل کنید

 12. سلام کی قراره لینک دانلود این فیلمو بزارید خسته شدیم دیگه

 13. خيلي دنبال اين فيلم ها مي گشتم ممنون از سايت خوبتون ….

 14. چرا لینک خالی میذاری کره گه…….

 15. دوست عزیز این فیلم هنوز توو سینماها هست
  وقتی به پخش خانگی رسید حتما قرار میدن روی سایت

 16. بله درسته قرار بوده
  اواخر اردیبهشت بیاد لینک پخش

 17. سلام هنوز لینک دانلود نیومده.
  همین روزا به محض انتشار به عنوان اولین وب سایت قرار داده میشه

 18. اینه بغل چی شد

 19. تاریخ پخش خانگی رو ۱ خرداد اعلام کردن

 20. مرسی که لینک دانلود رو گذاشتین
  این فیلم عایه من باره دوم هست که دارم میبینم . مرسی

 21. خسته نباشی دلاور
  این همه نوشتی رایگان پولیش کردی که !
  خب میرم سی دیشو میخرم اینجوری فقط یه بار پول میدم
  اینجا هم اینترنتم میره هم پول میدم هم حافظه گوشیم پر میشه
  مال خودت نخواستم

 22. لینک دانلود اومده . دانلود کنین. رمز فردا قرار داده میشع

 23. سلام
  پسورد فایل هاتون چیه پس؟؟؟

 24. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 25. این دیگه چه مسخره بازی ایه؟؟؟من میخوام الان فیلم رو ببینم!!!بعد زدین فردا پسوردشو میذارین؟؟؟؟؟

 26. آقا پسورد فایل هاتون رو میخوام!!!

 27. سلام من فیلم آینه بغل رو دانلود کردم بعد وقتی میخوام فیلم رو از فایل zip استخراج کنم پسورد میخواد میشه پسورد رو بگید

 28. با عرض سلام. امروز پیش خرید بود‌. فردا برابر با ۱ خرداد پسوورد میاد و روی سایت قرار داده میشه.

 29. سلام
  متاسفانه دست بنده نیست که.
  شرکت پخش فیلم امروز پیش خرید رو گذاشتن و فردا پسوورد رو فردا ارائه میدن.
  ممنون میشم یکم صبور باشین

 30. با عرض سلام. امروز پیش خرید بود‌. فردا برابر با ۱ خرداد پسوورد میاد و روی سایت قرار داده میشه.

 31. سلام .
  بنده هم دلم میخواد رایگان قرار بدم ولی متاسفانه سایت رو میبندن اگر رایگان قرار بدیم

 32. قدر گرفت لینک دانلود

 33. لینک دانلود قرار گرفت کاربر عزیز

 34. لینک دانلود قرار گرفت

 35. خیلی ممنون

 36. خواهش در خدمتم

 37. سلام من دانلود کردم پول رئو هم دادم رمز عبورمیخواد ؟چیکارکنم ؟

 38. با عرض سلام .
  فردا صبح راس ساعت ۹ پسوورد قرار داده میشه روی سایت

 39. پسورد فایل رو بزارید . ینی چی اخه پولو گرفتید پسوردو نمیدید

 40. سلام ببخشید رمز فایل زیپ چیه؟

 41. با عرض سلام .
  پسورد ساعت ۹ صبح ۱ خرداد در سایت قرار داده میشه.
  ممنونم از شکیباییتون

 42. سلام دوست عزیز . فردا تاریخ ۱ خرداد راس ساعت ۹ پسورد روی سایت tinymvz.ir قرار میگیره.
  ممنونم از صبر و شکیبایی

 43. رمز ۹۲۰۹ است
  رمز ۹۲۰۹ است
  رمز ۹۲۰۹ است

  رمز ۹۲۰۹ است
  رمز ۹۲۰۹ است
  رمز ۹۲۰۹ است

 44. پسورد zip چیه؟

 45. سلام
  فردا صبح راس ساعت ۹ رمز توی سایت قرار داده میشه.
  ممنون بابت صبر و حوصله

 46. خوب قبل از دانلود بگید که پسورد میخواهد ویک روز بعد میدیم.این یک دزدی هست.

 47. رمز فایل نیست چکار کنیم

 48. سلام رمز فایل چیه؟

 49. باید گفته میشد امروز پیش خریده چرا حروم حلال میکنید من به عنوان یک مشتری دیگه از شما به دلیل سایت مزخرفتون دیگه خرید نمیکنم

 50. سلام بزرگوار.
  فردا ۱ خرداد ساعت ۹ صبح رمز روی سایت قرار داده میشه.
  ممنون از صبر و بردباریتون

 51. سلام بزرگوار.
  فردا ۱ خرداد ساعت ۹ صبح رمز روی سایت قرار داده میشه.
  ممنون از صبر و بردباریتون

 52. با عرض سلام .
  هر چند توی سایت قید شده که رمز فردا ساعت ۹ صبح تاریخ ۱ خرداد قرار داده میشه روی سایت.
  بنده عذر خواهی مکینم و ممنونم از شکیباییتون.

 53. با عرض سلام .
  ضمن عذر خواهی بابت این مسئله.
  توی سایت قید شده که فردا به تاریخ ۱ خرداد رمز قرار داده میشه.
  ممنونم از بردباری صبرتون.

 54. هر چند این هم عرض کنم خدمت تمامی بازدیدکنندگان محترم سایت تاینی موویز. در تمامی سایت های فیلم به ای صورت بوده است که رمز فایل در تاریخ ۱ خرداد راس ساعت ۹ صبح انتشار پیدا میکند.
  ممنونم از همگی

 55. ما فیلم و دانلود کردیم با هزار بدبختی رمز و بدید لطفا الان ببینیم

 56. سلام دوست عزیز .
  رمز فایل فردا صبح راس ساعت ۹ انتشار پیدا میکنه.
  ممنونم بابایت صبر و شکیبایی.

 57. خاک عالم بر سرتون که انتقاد پذیر هم نیستید و پست من را تایید نکردید.مطمئن باشی که به پلیس فتا گزارش میکنم هم وقتش را دارم هم پولش را هم ادمش را که دبال این کار را بگیرم

 58. سلام دوست عزیز.
  تمامی دیدگاه ها تایید شده.
  اگر دیدگاهی بوده که تایید نشده بفرمایید بنده خودم تایید میکنم.
  در خدمتم

 59. اگر هر مشکلی پیش اومده بفرمایید در خدمتم بزرگوار.
  ۰۹۳۶۰۳۵۸۳۸۳

 60. شاشیدم تو این سایت گهتون مرتیکه های حروم زاده دزد

 61. دوستان گرامی هر کسی مشکلی داره واسه پرداخت و دریافت نکردن لینک دانلود بفرماین تا بررسی بشه.

 62. مجددا خدمت تمامی کاربران عزیز که اقدام به خرید فیلم آینه بغل کردن عرض میکنم پسورد فایل زیپ چهارشنبه ۱ خرداد ساعت ۹ صبح در سایت قرار داده میشود. طبق اعلامیه ای که نوشتیم توی سایت .

 63. این چه وضعیه دوباردانلودکردم دوبارش زیپ بوده باز نمیشه

 64. سلام دوست عزیز. ساعت ۹ صبح شرکت رمز فایل زیپ رو در اختیارمون قرار میدن و توی سایت زده میشه.
  مننونواز شکیبایی و صبرتون

 65. ساعت ۹ صبح

 66. پسورد نسخه زیپ : upnamair-zr@hd2izn
  هم اکنون نسخه اصلی بدون پسورد و محدودیت قابل دریافت است

 67. ساعت ۹ شد اما رمزی نیسسسسست

 68. با عرض سلام
  رمز راس ساعت ۹ قرار داده شد توی سایت. و قسمت دیدگاه ها هم قرار داده شد.

 69. رمز راس ساعت ۹ قرار داده شد توی سایت. مشکلی بود بفرمایید در خدمتم یاعلی

 70. سلام من دیشب آینه بغل رو خریدم دانلود کردم رمزش رو الان میزنم قفل باز نمیشه.

 71. سلام دوست عزیز .
  رمز رو کپی کنین از روی سایت. حل نشد بفرمایید

 72. چرا وب سایت شما نماد اعتماد نداره ؟ همه ی سایتهایی که چیزی رو برای فروش در سایتشون میزارن باید نماد اعتماد داشته باشن

 73. با عرض سلام .
  روی لینک دانلود مورد نظر کلیک کنین و وارد سایتی میشین که نماد داره. و در نتیجه نگرانی از این بابت نداشته باشین.
  مشکلی بود در خدمتم یاعلی
  ۰۹۳۶۰۳۵۸۳۸۳

 74. سلام چرا دانلود نمیشه فقط ارور میده من از صبح چند بار در تلاش دانلودم

 75. سلام وقت بخیر. تا حالا کسی مشکلی نداشته ممکنه مشکل از نت خودتون بوده باشه ولی هر چند الان بار ترافیکی بالاهست یه مدت دیگه مجدد امتحان کنین.

 76. برنامه IDM اجازه دانلود بهم نمیده میزنه برخی از سرورها اجازه درخواست دانلود دوباره یک فایل را نمیدهند

 77. خب این مشکل از سمت خودتون هست که پیشنهاد میکنم روی فایل راست کلیک کنین و save as .. بزنین. تا با خود سیستم دانلود بشه. هر چند یکم بیشتر طول میکشه ولی بالاخره دانلود میشه.
  امتحان کنین ببینین مشکل برطرف میشه

 78. salam mamnon film khobi bood

 79. سلام خواهش میکنم سایت متعلق به خودتون

 80. ۸۸% دانلود شد بعد دیگه دانلود نمیشه ارور میده

 81. من فیلم آینه بغل رو چند دقیقه پیش دانلود کردم اما کامل دانلود نشد

 82. با عرض سلام. اگر با دانلود منیجر اقدام به دانلود کردین که میتونین با انتخاب فیلم گزینه ادامه یا resum رو بزنین و ادامه بدین.
  اگر با خود سیستم دانلود کردین نهایت باید مجدد دانلود کنین.
  در خدمتم

 83. انصافا من یک سریال بازم حاظرم سریالی مث گیم او ترونو هر چقدر پول بدم فقط ببینمش . ولی کلا فیلم ایرانی سریال نگاه نمیکنم اومدم دانلود کنم زده ۲.۵۰۰ بخاطر پولش نمیگم فیلم سال ۱۳۹۴ بود ۳ ساله گذشته از اکرانش هنوز پولیه ؟

 84. سلام اینه بغل رو خریداری کردم کای متاسفانه لینک دانلود دانلود نکرد.پول پرداخت کردم

 85. سلام کاربر عزیز.
  این فیلم تازه اکران سینما تموم شده. و امروز اولین روز پخش اون بود توی پخش خانگی . واسه همین هست بادی هزینه پرداخت کرد به شرکت اصلی.
  دامین فیلم پرفروش سینمای ایران شده.

 86. با عرض سلام.
  ممنون از خریدتون. لینک دانلود به ایمیلتون ارسال شده موقع خرید اگر ایمیل درستی وارد کرده باشین. همچینین با همون ایمیل میتونین مجدد دانلود کنین. اگر مشکل برطرف نشد بفرمایید تا شماره پشتیبانی شرکت رو بدم خدمتتون.

 87. مسخره ها

 88. نظر لطف شماست.

 89. سلام حالا که خواستیم فیلم ببینیم از راه حلال و باپرداخت هزینه بعد از دانلود دیدیم که پخش نمیشه کار درستی نیس

 90. با عرض سلام ممنون بابت خریدتون.
  مسلما مشکلی توی دانلود بوده. اگر همچنان مشکلتون حل نشده با پشتیبانی تماس بگیرین.
  ۰۹۳۶۷۳۸۴۸۴۸
  اگر به جوابی نرسیدین با شماره بنده توی قسمت تماس با ما، تماس بگیرین بنده در خدمتم بزرگوار.

 91. با عرض سلام .
  ممکنه مشل از نت بوده باشه . اگر با دانلود منیجر هستین. متوقف کنین دانلود رو و بعد ادامه رو بزنین.
  اگر مشکل حل نشد بفرمایید در خدمتم

 92. سلام دوست عزیز.
  بخاطر حق کپی رایت ما نمیتونیم فیلم رو رایگان بزاریم.
  در کل هدفمو ارائه خدمت هست به شما.
  تنها فیلمی که توی سایت ملاحظه میکنین که هزینه دریافت شمیشه همین هست اونم تنها ما مجری هستیم.
  لطفا از فیلم های رایگان دیگه ای که توی سایت هست استفاده کنین.

 93. دانلود کردم ولی بخش نمیشه

 94. سلام کاربر عزیز.
  ممکنه مشکل از برنامه ای باشه که واسه پخش استفاده میکنین و یا به صورت ناقص دانلود کرده باشین.
  امتحان کنین مجدد با یه برنامه پخش دیگه مثل kmplayer اگر مشکل حل نشد بفرمایید در خدمتم

 95. سلام من ادرس ایمیلمو اشتباه دادم ویرایش چ طور است؟اینه بغلو خریدم

 96. سلام کاربر عزیز. ممنون بابت خرید فیلم.
  باید ساعت اداری با شماره پشتیبان شرکت تماس بگیرین.
  ۰۹۳۶۷۳۸۴۸۴۸
  سوالی بود در خدمتم

 97. فیلم خیلی خوبی بود . و مشکلات جامعه از جمله فقر و استفاده نادرست از بعضی از شبکه های اجتماعی رو به خوبی نشون داده بود . ممنون از سایت خیلی خوبتون .

 98. سلام خواهش میکنم سایت متعلق به خودتون

 99. سلام من هزینه فیلموپرداخت کردم اماموقع دانلودمیگه حافظه خارجی کم است بااینه حافظه داخلی داره گوشیم

 100. سلام کاربر عزیز. ممنون از خریدتون.
  به تنظیمات برین و حافظه دانلود رو تغییر بدین. الان حافظه پیش فرض واسه دانلود روی حافظه خارجی هست.
  در خدمتم

 101. سلام من هزینه این فیلموپراخت کردم اماموقع دانلودمیزنه حافظه خارجی کم است درصورتی که حافظه گوشیم زیاده

 102. چرا درگاه بانکیتون صفحه کلید امن نداره؟؟؟ اینجوری که رمز و اطلاعات کارت مردم لو میره و سو استفاده میشه….من میگم کلاهبرداریه

 103. سلام کاربر عزیز.
  درگاه بانک هست اصلا ربطی به ما نداره.
  شما سایت درگاه رو ببینین بعد بفرمایید اینجوری

 104. ببخشیدمن دوروزپیش این فیلموخریدم اماازاون موقع هرچی دانلودمیکنم ازADMدانلودمیشه امامیزنه فایل بازنمیشودوبعدش درخواست حذف فایلوداره

 105. سلام من دوروزپیش هزینه خریداین فیلموپرداخت کردم اماموقع دانلودازADMدانلودمیشه امافایل بازنمیشه ودرخواست حذف فایل میاد

 106. این مشکل از سیستم خودتون هست .
  با پشتیبانی تماس بگیرین تایم اداری تا راهنمایی کنن.
  اگر مشکل برطرف نشد مجدد بفرمایید در خدمتم.
  ۰۹۳۶۷۳۸۴۸۴۸

 107. من این فیلموخریدم امادانلودکه میشه بازنمیکنه اگرمیشه دوباره لینک دانلودشوبفرستید؟

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است
دانلود این فیلم در تلگرام